Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Pozvánka - BPA CUP Třebíč

Chtěl bych Vás co nejsrdečněji pozvat na již tradiční závody, kde na Vás čeká kvalitní dráha, skvělý bufet, nové ozvučení (těm, co si naspořili do keramických autíček, to nemusím prezentovat). Všichni závodníci pojedou 4 rozjížďky a 3 finále (takže si to ježdění pořádně užijeme). Jak jsem slíbil, neočekávejte žádné změny v pravidlech, proč měnit to, co se již osvědčilo a snad všem vyhovovalo. Snad jen jedna novinka, sponzorem bude firma BPA Radka Pavlíčka.

Přihlášky prosím zasílejte na mail. michalbok@quick.cz nebo pomocí sms na tel. +420.724658936, formát přihlášky volte následájící: "JMENO PRIJMENI, KATEGORIE, FREKVENCE1, FREKVENCE2, PERSONAL".

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport