Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

DD Dagmar a zábavný podvečer pro děti

Hlavní foto

Ale nebyl jsem tam jen já. Když jsem se zmínil o akci, kde dětem ukážu RC model auta, letadla a drona s brýlemi, přidal se ke mně kamarád Víťa Černík. Ten přivezl dětem sladkosti. Jeho kamarád David Kyselka poslal knížky. My jsme doma i díky Milušce Kocourkové sehnali nějaké hračky, věci do školy a další drobnosti. A toto vše dětem udělalo velkou radost.

Dalším krokem byla především zábava. Děti si vyzkoušely jízdu s RC modelem Formule 1 v měřítku 1/10. Dále si vyzkoušeli pohled z dronu za pomoci FVP brýlí. A dokonce si mohli drona vyzkoušet řídit. Samozřejmě pod dozorem a s nastavenými omezeními výšky a doletu.

Ještě že byl k dispozici i druhý dron, který obsluhoval kolega Víťa. I kolem něj bylo plno.

Děti se prostřídaly postupně všude a pak došlo na rozdávání dárků. Každý si něco vybral, ale v konečné fázi si ty věci budou půjčovat navzájem mezi sebou.

Jinak není nic hezčího než vidět úsměv a radost na tvářích všech těch dětí. Toto člověka strašně potěší.

Akce se tak líbila i Víťovi, že mne podpoří na dalším setkání s dětmi v tomto domově. Navíc jsme dostali pozvání, abychom přisli jen tak na návštěvu s dětmi a vychovateli popovídat. Rádi přijdeme, ale dnešní doba Covidová nám to trochu zkomplikuje.

 

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport