Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

GP Třebíč MICRO - 10.3.2007 UPDATE

Dne 10.3.2007 se konal poslední a závěrečný závod seriálu GP Třebíč. Z Brna jsme opět vyrazili ve stejné kombinaci: já, Ladislav Mlčák a Radek Skopal. Opět brzký výjezd, protože bylo potřeba potrénovat. Hlavně kluci s dvoukolkama to vždy potřebují. Já jen objedu pár kol, abych zjistil, že mi to celkem funguje.

Zaregistrovalo se tentokráte celkem 16 jezdců. Ale i tentokráte chyběl Standa Němeček. Ale i tak se sešla elita kategorie 1/18. Erik Muff, Martin Hudy. Ano, to není chyba. Martin se rozhodl kromě kategorie modified i pro 1/18. A dokonce i Michal Bok se do této kategorie přihlásil. Jinak se zde objevil i Tomáš Brodský. S dvěma podvozky zároveň (2WD vlastní výroby a Scalpel) startoval Parák Milan. Startovní pole obsadili i další dobří jezdci. Ale souboje o první pozice se daly očekávat právě mezi výše jmenovanými.

Rozjížďky probíhaly ve dvou skupinách a jely se celkem 4x. Tovární servis BPA využilo mnoho jezdců. Chodilo se i pro jednu radu k Radkovi Pavlíčkovi. Vždy rád pomohl a poradil. A to byl vždy hodně zaneprázdněn. Již od první chvíle bylo jasné, že první pozice na finále budou patřit Erikovi, Michalovi a po výměně motoru i Martinovy Hudému. Já jel obyčejnou 300ku, která mi potom vypověděla službu. Ale po rozdělání bylo zjištěno, že uhlíky jsou využity na 110%. Od Milana Paráka jsem pořídil novou 300ku a s tou potom jel ve finále. Díky technickým problémům Martina jsem nakonec startoval z třetí pozice v A finále. Za prvním Erikem a druhým Michalem Bokem. Za mnou potom byl Martin Hudy a za ním můj obávaný soupeř Tomáš Brodský. S ním jsem se domluvil na stejném převodu a to bylo později zárukou kvalitního a vyrovnaného závodění. A kdyby nebylo kolizí s jezdci o kolo, bylo by to napínavé od startu do cíle. Laďa startoval za Tomem a jeho 2WD se 4. články a střídavým motorem byl postrach startovního pole. Od třetí rozjížďky Martin Hudy přenechal svůj model Radkovi Pavlíčkovi a ten mu až do konce závodu prováděl také tovární servis BPA.

Finále byla velmi vyrovnaná a zajímavá. První finále vyhrál Michal Bok před Erikem. Třetí dojíždí Martin Hudy. Za ním Laďa, potom Tomáš a já až za nimi. Měl jsem kolize a těžko se ztráty dojíždí.

Druhé finále bylo ještě zajímavější. Oba favorité Michal a Erik nenastupují na jízdu. Důvod - zřejmě podivně nabité baterie (dle slov Radka Pavlíčka). Takže se vedení ujímá Martin Hudy a také vítězí. Já bojoval s Tomem a Laďou o druhou pozici. Bez problémů jsem ji udržel. Tomáš tedy třetí a za ním Milan Parák. V této jízdě poškodil Laďa svůj model a tak má co opravovat na poslední finále.

Třetí finále už probíhá opět s oběma favority. A ti si to mezi sebou rozdali opravdu zdatně. Vyhrál Michal Bok před Martinem Hudym a já dojel nečekaně třetí. Erik měl problém s modelem a nedojel toto finále. Takže díky této náhodě jsem se mohl radovat z celkového třetího místa. Takže vítězové tohoto klání: Bok, Hudy, Vlahovič.

Po závodu proběhlo nejdříve vyhlášení vítězů tohoto závodu.

Ihned po tomto vyhlášení proběhlo vyhlášení celkových výsledků seriálu. Rozdávali se hodnotné ceny a i firma BPA nemalou měrou přispěla cenami. A příští sezónu opět naviděnou.

foto: Masters.cz
foto: Igor Vlahovič
Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
rc-auta.eu
Kopecký RC shop
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


18.04.2019 - Termíny MČR LS onroad vloženy do kalendáře závodů
- Igor Vlahovič -


26.03.2019 - Tento víkend v sobotu opět Lestr Cup Praha offroad.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport