Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

GP Třebíč MICRO - 10.3.2007 UPDATE

Dne 10.3.2007 se konal poslední a závěrečný závod seriálu GP Třebíč. Z Brna jsme opět vyrazili ve stejné kombinaci: já, Ladislav Mlčák a Radek Skopal. Opět brzký výjezd, protože bylo potřeba potrénovat. Hlavně kluci s dvoukolkama to vždy potřebují. Já jen objedu pár kol, abych zjistil, že mi to celkem funguje.

Zaregistrovalo se tentokráte celkem 16 jezdců. Ale i tentokráte chyběl Standa Němeček. Ale i tak se sešla elita kategorie 1/18. Erik Muff, Martin Hudy. Ano, to není chyba. Martin se rozhodl kromě kategorie modified i pro 1/18. A dokonce i Michal Bok se do této kategorie přihlásil. Jinak se zde objevil i Tomáš Brodský. S dvěma podvozky zároveň (2WD vlastní výroby a Scalpel) startoval Parák Milan. Startovní pole obsadili i další dobří jezdci. Ale souboje o první pozice se daly očekávat právě mezi výše jmenovanými.

Rozjížďky probíhaly ve dvou skupinách a jely se celkem 4x. Tovární servis BPA využilo mnoho jezdců. Chodilo se i pro jednu radu k Radkovi Pavlíčkovi. Vždy rád pomohl a poradil. A to byl vždy hodně zaneprázdněn. Již od první chvíle bylo jasné, že první pozice na finále budou patřit Erikovi, Michalovi a po výměně motoru i Martinovy Hudému. Já jel obyčejnou 300ku, která mi potom vypověděla službu. Ale po rozdělání bylo zjištěno, že uhlíky jsou využity na 110%. Od Milana Paráka jsem pořídil novou 300ku a s tou potom jel ve finále. Díky technickým problémům Martina jsem nakonec startoval z třetí pozice v A finále. Za prvním Erikem a druhým Michalem Bokem. Za mnou potom byl Martin Hudy a za ním můj obávaný soupeř Tomáš Brodský. S ním jsem se domluvil na stejném převodu a to bylo později zárukou kvalitního a vyrovnaného závodění. A kdyby nebylo kolizí s jezdci o kolo, bylo by to napínavé od startu do cíle. Laďa startoval za Tomem a jeho 2WD se 4. články a střídavým motorem byl postrach startovního pole. Od třetí rozjížďky Martin Hudy přenechal svůj model Radkovi Pavlíčkovi a ten mu až do konce závodu prováděl také tovární servis BPA.

Finále byla velmi vyrovnaná a zajímavá. První finále vyhrál Michal Bok před Erikem. Třetí dojíždí Martin Hudy. Za ním Laďa, potom Tomáš a já až za nimi. Měl jsem kolize a těžko se ztráty dojíždí.

Druhé finále bylo ještě zajímavější. Oba favorité Michal a Erik nenastupují na jízdu. Důvod - zřejmě podivně nabité baterie (dle slov Radka Pavlíčka). Takže se vedení ujímá Martin Hudy a také vítězí. Já bojoval s Tomem a Laďou o druhou pozici. Bez problémů jsem ji udržel. Tomáš tedy třetí a za ním Milan Parák. V této jízdě poškodil Laďa svůj model a tak má co opravovat na poslední finále.

Třetí finále už probíhá opět s oběma favority. A ti si to mezi sebou rozdali opravdu zdatně. Vyhrál Michal Bok před Martinem Hudym a já dojel nečekaně třetí. Erik měl problém s modelem a nedojel toto finále. Takže díky této náhodě jsem se mohl radovat z celkového třetího místa. Takže vítězové tohoto klání: Bok, Hudy, Vlahovič.

Po závodu proběhlo nejdříve vyhlášení vítězů tohoto závodu.

Ihned po tomto vyhlášení proběhlo vyhlášení celkových výsledků seriálu. Rozdávali se hodnotné ceny a i firma BPA nemalou měrou přispěla cenami. A příští sezónu opět naviděnou.

foto: Masters.cz
foto: Igor Vlahovič
Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport