Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

DJI Mavic Air2 již brzy v testech díky smartwear.sk

Hlavní foto

Tento týden obdržím od společnosti https://smartwear.sk/ dron DJI Mavic Air2 v základní verzi a započne testování tohoto produktu.

Tato společnost mě oslovila, zda bych měl zájem o dlouhodobou spolupráci v oblasti testování techniky od společnosti DJI - především drony a příslušenství. Jejich rozhodnutí oslovit mě padlo po dlouhodobém sledování mého kanálu YT a jeho obsahu co se dronů týče.

Po podepsání nezbytných smluv mi bude nyní dron k dispozici na neomezenou dobu a já se budu snažit jej otestovat co nejlpépe. Mám k němu i DJI Care pro klid a větší jistotu.

Začnu představením dronu a pak začnou jednotlivé testy. Struktura se bude konzultovat se smartwear.sk. Všechny testy budou prezentovány zde na portálu masters.cz, kde bude text, fotogalerie a vždy vloženo video s obsahem.

DJI Mavic Air2 bude první vlaštovka, kde se doladí drobnosti a na dalším produktu už to bude pokračovat dle dohodnutého scénáře.

Věřím, že mnohým uživatelům přinesu informace, které jim pomohou k výběru toho či onoho dronu v případě zájmu koupit jej.

Již velmi brzy se můžete těšit na představení dronu DJI Mavic Air2, který je už v tuto dobu na cestě.

Děkuji tímto společnosti smartwear.sk za projevenou důvěru a možnost pro tuto společnost nezávisle testovat. Pokud se vše bude vyvíjet správným směrem a v oboustranné spokojenosti (včetně kladných ohlasů diváků), pak možná pomůže společnost k lepší dokumentární technice. Ale to je budoucnost.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport