Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

MR Cup informace jsou zde

Hlavní foto

Parádní předposlední závody letošní sezóny máme za sebou. Brno nás přivítalo krásným počasím a opět parádní tratí. Tentokrát jsme jeli v opačné směru a hodně jezdců to bavilo mnohem víc než v klasickém směru. Značně víc adrenalinu na rovince a příjemnější projetí esíčka u časomíra je prostě bavilo. I mě směr dělal větší radost.

Hodně překvapení ve výsledcích se objevilo hned v kvalifikacích. Do PRO Stocku se přihlásil po roce Lukas Hoch a hned se zařadil ke špičce v této kategorii. Ve Finálovkách vyhrál hned první jízdu po chybě Radka a začínalo být veselo. Radko ovšem nenechal nic náhodě a další dvě finále i přes tlak Lukase udržel. Třetí dojel přes pár hodně horkých chvilek Šimon. O čtvrté místo se bojovalo mezi Davidem a Petrem. První jmenovaný měl trošku na vrh a více štěstí.

Ve Stocku se jelo i finále B. Zde sváděli nádherné souboje Jirka Pavlovec a Pavel Magda. První finále vyhrál Pavel. Druhé Jirka a třetí vedl do posledního kola Jirka a v závěru díky své chybě ho o tento krásný výsledek obral Pavel. Nádherná podívaná jak se dá závodit i v jiném než A finále.

Formule jely všechny pohromadě a místy to byl celkem mazec. Lukas Hoch měl tentokrát nadějného soupeře a to Davida Douhlevského. David jel jak po kolejích a sekundoval jim jeho otec. Dejv jde neuvěřitelně nahoru a je to každou jízdou hrozně znát. Lukas mu i pomáhal se stopou, dobré nastavení se rovnalo po dlouhé době trochu tlaku na Lukase.

V GTčkách se dařilo Danielovi Urbanovi, kterého na pódiu doplnil hodně tvrdě jedoucí Jirka Groch. Třetí místo urval Radek Procházka. Radek přidává na tempu a ladí formu na poslední závod. Lukáš Vrba měl tentokrát smůlu a časté nezaviněné kontakty ho stály boj o druhé místo.

Pro 10 si odjely spíše takový rychlejší trénink. Danda, Lukas a Radek předváděli rychlost těchto modelů. Pěkná podívaná a snad se v posledním podniku objeví těchto modelů víc. Určitě by si to zasloužili.

Modified čtyři jezdci a lehké problémy s poslední zatáčkou. Tam to pro mnohé místy bylo hodně horké místo. Radko i přes drobné chybky zaslouženě vyhrál před Petrem Wittgruberem. Třetí místo pro Pavla Dostála bylo hezkou tečkou za tímto dnem.

Velké poděkování Kubovi a Pavlovi za naprosto excelentní vedení časomíry. Snad jsem to pohlídal jako rozhodčí rozumně. Nesmím zapomenout na holky v bufetu Šárku a Báru. Lukasovi za přípravu dráhy, Peťovi a Zdeňce za pomoc, oni ví , a všem co jste dorazili za skvělou sobotuuuu. Prostě jsme opět udělali top závod a díky za to Vám všem. Dodalo mi to hodně síly a hlavně chuti udělat poslední závod prostě BEST

P.S. Tombola bude masakrrrrr....

Přihlášky v odkazu: https://www.myrcm.ch/myrcm/main?hId[1]=bkg&dId[E]=54063&pLa=en

Pojďte si užít tento poslední závod, zabojovat o poslední body a nebo jen narušit klid v jednotlivých kategoriích.

 

Harmonogram:

Pátek 25.9.2020
- Cca od 16h měřený trénink
- Bufet dle ohlasů již v pátek


Sobota 26.9. 2020
- 6:30 otevření areálu
- Od 7:00 měřený trénink
- Od 8:00 - 9:00 trénink po skupinách
- 9:10 rozprava
- 9:30 start kvalifikací
- Vyhlášení závodu
- Vyhlášení seriálu
- TOMBOLÁÁÁ

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport