Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

RC expedice Pulčinské skály 2019

Hlavní foto

Z Brně jsme vyrazili brzy ráno, abychom byli na místě před 10tu hodinou. Předtím kolega Pepa pořídil bazarovou 6ti kolku Honcho a pak již nic nebránilo vyrazit do terénu na 5 hodin.

Počasí nebylo vůbec přívětivé po cestě na místo, ale pak začalo hustě sněžit. A kupodivu se sníh držel.

Kolegové zde již byli a tak se šlo na jistotu. Po turistické značce pod skály, pak výstup na ně. Dále po hřebenu lesy až velkým obloukem zpět na parkoviště. Občas padal sníh, občas námraza z nízké mlhy. Ale to nám vůbec nevadilo.

Modely se 4x4 náhonem jely naprosto dokonale a následoval je po většinu času DJI Mavic Pro. Louky, lesy, skály, bylo to jedno. Všichni piloti odvedli skvělou práci.

Na závěr pohled na skály a hurá do místí restaurace, kde se vše úspěšně zakončilo. No prostě parádní akce.

Koukněte na foto a zde je střihlé video (vše točeno za letu DJI Mavic Pro). Dokonce jsou tam i 3 záběry onboard Axial Honcho (GoPro 5 session).

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport