Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

GP Třebíč - MICRO18 11.11.2006

V Třebíči se jel dne 11. 11. 2006 další závod seriálu GP Třebíč. Opět se jely kategorie Modified, Stock a 1/18. Jirka Toman jistě napíše o kategoriích 1/10 a já se nyní zaměřím na kategorii MICRO. V naší skupině micro se setkalo tentokráte 11 lidí. Mezi nimi i Juraj Hudy. Sice jsem první závod bez větších problémů vyhrál a na chvíli jsem si pomyslel.... tak předjet Juraje. Ale brzy jsem byl z tohoto snu vyveden. Ale boj se očekával z Laďou Mlčákem a Radkem Skopalem, borci z RC Vinohrady. Startovní pole se rozrostlo o nové jezdce jako byli Dudák Luboš, Dohnal David, Ruber Lukáš nebo klan Pokorných atd.

Rozjížďky se jeli cca po 6 lidech. Zde se jelo v pohodě a v klidu. V první skupině dominoval Dohnal David a a v naší kdo asi ? No přece šéfkonstruktér Xray Teamu Juraj Hudy. Všechny jízdy vyhrál s velkým náskokem. Dobře zajel i Laďa Mlčák. Radek Skopal měl problémy se svým modelem a měl je i ve finále. A tak se z místa na bedně tentokráte neradoval.

Finále bylo jednozančně pro Juraje Hudyho, který všechny v pohodě s náskokem kola vyhrál. Jsme rádi, že nám nadělil pouze jedno kolo. Ale já osobně jsem se ho držel pouze půl kola a pak se mi vzdálil svojí bezchybnou jízdou. Přitom rychlost byla mezi mnou a jím stejná. A tak o prvním místě bylo jasně rozhodnuto už předem. Ale na dalších místech to bylo jiné. Já bojoval s Ladislavem o druhé místo. Nakonec jsem potvrdil roli bezchybné jízdy a udržel si celkové druhé místo. Laďa ladil svoji dvoukolku a na finále naladil opravdu dobře. Tím si zasloužil třetí místo na bedně. Dudák Luboš se snažil a pěkně nám oběma zatápěl, ale skončil až čtvrtý. Radek Skopal, jak jsem již psal, se potýkal s problémy. David Dohnal spálil modified motorek a tak skončil tak u klasické 300ky. Ruberům štěstí nepřálo: nedojeli ani jednu rozjížďku a na finále ani nenastoupili. Technika je zradila na 100%.

Potom proběhlo vyhlášení a já se radoval ze svého druhého místa. Ale ani Ladislav Mlčák nebyl nespokojen se svým výsledkem. Věcné ceny jako obvykle: dobroty různého druhu. A potom hurá domů. Myslím, že to byl pohodový závod.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport