Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

GP Třebíč - MICRO18 11.11.2006

V Třebíči se jel dne 11. 11. 2006 další závod seriálu GP Třebíč. Opět se jely kategorie Modified, Stock a 1/18. Jirka Toman jistě napíše o kategoriích 1/10 a já se nyní zaměřím na kategorii MICRO. V naší skupině micro se setkalo tentokráte 11 lidí. Mezi nimi i Juraj Hudy. Sice jsem první závod bez větších problémů vyhrál a na chvíli jsem si pomyslel.... tak předjet Juraje. Ale brzy jsem byl z tohoto snu vyveden. Ale boj se očekával z Laďou Mlčákem a Radkem Skopalem, borci z RC Vinohrady. Startovní pole se rozrostlo o nové jezdce jako byli Dudák Luboš, Dohnal David, Ruber Lukáš nebo klan Pokorných atd.

Rozjížďky se jeli cca po 6 lidech. Zde se jelo v pohodě a v klidu. V první skupině dominoval Dohnal David a a v naší kdo asi ? No přece šéfkonstruktér Xray Teamu Juraj Hudy. Všechny jízdy vyhrál s velkým náskokem. Dobře zajel i Laďa Mlčák. Radek Skopal měl problémy se svým modelem a měl je i ve finále. A tak se z místa na bedně tentokráte neradoval.

Finále bylo jednozančně pro Juraje Hudyho, který všechny v pohodě s náskokem kola vyhrál. Jsme rádi, že nám nadělil pouze jedno kolo. Ale já osobně jsem se ho držel pouze půl kola a pak se mi vzdálil svojí bezchybnou jízdou. Přitom rychlost byla mezi mnou a jím stejná. A tak o prvním místě bylo jasně rozhodnuto už předem. Ale na dalších místech to bylo jiné. Já bojoval s Ladislavem o druhé místo. Nakonec jsem potvrdil roli bezchybné jízdy a udržel si celkové druhé místo. Laďa ladil svoji dvoukolku a na finále naladil opravdu dobře. Tím si zasloužil třetí místo na bedně. Dudák Luboš se snažil a pěkně nám oběma zatápěl, ale skončil až čtvrtý. Radek Skopal, jak jsem již psal, se potýkal s problémy. David Dohnal spálil modified motorek a tak skončil tak u klasické 300ky. Ruberům štěstí nepřálo: nedojeli ani jednu rozjížďku a na finále ani nenastoupili. Technika je zradila na 100%.

Potom proběhlo vyhlášení a já se radoval ze svého druhého místa. Ale ani Ladislav Mlčák nebyl nespokojen se svým výsledkem. Věcné ceny jako obvykle: dobroty různého druhu. A potom hurá domů. Myslím, že to byl pohodový závod.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
rc-auta.eu
Kopecký RC shop
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


18.04.2019 - Termíny MČR LS onroad vloženy do kalendáře závodů
- Igor Vlahovič -


26.03.2019 - Tento víkend v sobotu opět Lestr Cup Praha offroad.
- Igor Vlahovič -


08.03.2019 - Do kalendáře závodů byly přidány letní termíny HIT
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport