Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Kelcom Cup - 1. závod - 27.10.2001

Prvního závodu seriálu Kelcom Cup při neúčasti závodníků z Čech, kteří dali přednost závodům v Praze se zúčastnilo 27 závodníků. Na zrenovovaném koberci bez nepříjemných vlnek byla postavena velmi rychlá, dostatečně široká a poměrně bezpečná trať. Pro vymezení dráhy byly použity svítivě žluté "poklice" a pouze tam kde by hrozilo přejetí do protisměru byly použity dřevěné vymezovací mantinely.

První kolo rozjížděk vůbec nic nenaznačilo spíš by se dalo hovořit o jistém taktizováni neboť Michal Bok do rozjížďky vůbec nenastoupil a Marek Zavadil si takticky nevzal chip. Raděk Měšťan měl problémy s pneumatikami a tak více méně nejel. Další rozjížďky již byly zcela v režii Michala Boka, který ustál přechod na nový podvozek Asso a vlastně soupeřil jen s časem na jedno kolo, který dokázal stlačit pod 9,800s na kolo. Do finále A dále postupovali velmi dobře a stabilně jezdící Petr Jelínek a stále se lepšící Radek Měšťan. Nevím, jestli se dá ještě říci překvapením bylo čtvrté postupové místo Marka Zavadila, I jemu změna techniky, tedy přechod na podvozek XRAY více než prospěla. Což potvrzovaly výsledky již z minulého týdne ze Supercupu v Kolíně. Dobrou jízdou si zabezpečil A finále i Standa Čech a řekněme v hodině dvanácté i další třebíčák Vojta Novický. Do a finále se ještě protlačil Michal Kreslík a Martin Dvorský. S B finále se museli spokojit i takoví jezdci jako je Stanislav Vondra nebo Tomáš Juřík.

Všechny finálové jízdy byly exhibicí Michala Boka, který ve druhé finálové jízdě nadělil druhému v pořadí dvě kola. Je velká škoda, že nepřijeli soupeři, se kterými by mohl bojovat, takto to měl příliš jednoduché. Skvěle si vedl Marek Zavadil, který dokázal dojet ve druhém finále jako druhý před Petrem Jelínkem a zajistit si tak celkově třetí místo právě za Petrem, který měl všechny tři finále vyrovnané. Čtvrtý skončil Standa Čech, kterého svým výkonem trošku zastínil Marek. Z výsledků by mělo být patrné, že ve finále A jeli čtyři závodníci z Třebíče a obsadili první, třetí, čtvrté a sedmé místo v B finále jel jeden v C finále dva a v D jeden, celkem tedy devět závodníků z Třebíče.

Průběh celého závodu proběhl v pohodové a přátelské atmosféře k čemuž jistě přispěla dobrá organizace pod taktovkou Miloše Zavadila.


    Celkové výsledky:
  1. Michal Bok - Asso
  2. Petr Jelínek - Xray
  3. Marek Zavadil - Xray
  4. Stanislav Čech - Yokomo
  5. Radek Měšťan - Yokomo
  6. Michal Kreslík - Losi
  7. Vojtěch Novický - Yokomo
  8. Martin Dvorský - ??

Další závod Kelcom Cup se koná 17. 11. 2001 opět v tělocvičně ZŠ Na kopcích.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport