Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

MR Cup - druhou část bych věnoval kategorii Modified

Hlavní foto

Tato kategorie překvapila především účastí dalšího mistra republiky. Matěj Šulc potěšil nejen mě, ale i jezdecké pole. S kým se porovnávat než s tím nejlepším. Matěj se do kolotoče MRcupu přidal na druhém závodě. Vyhrál všechny dosavadní závody a kráčí k titulu. Za ním si druhé místo pevně drží David Měšťan. David vyhrál první závod a následně sbírá druhá místa. Poslední závod na domácí dráze sice dojel třetí, ale z druhého místa ho již nikdo nesesadí. Radko Černohous jun. má velmi vysokou rychlost, ale drobné chybičky ho stojí vždy nějakou tu vteřinku, kterou následně využívá především David ve svůj prospěch. Čtvrté místo je ještě otevřené. Poslední závod rozhodne kdo jej z dvojice Petr Wittgruber a Dan Holiš ukořistí. Bodově je na tom o něco lépe Petr. Má náskok šesti bodů a uvidíme, jestli mu to bude stačit.

Junioři opanovali v Modifiedech přední příčky celkového pořadí. Matěj kraluje a Radko je s přehledem druhý.

Seniorům s přehledem vévodí Vilda Augustýnek, kterému patří v celkovém pořadí krásné šesté místo. Vilda svojí velmi ohleduplnou jízdou mnohdy končí mimo trať, ale vždy to bere s úsměvem. Zde je potřeba si uvědomit, že i jezdci o kolo jsou v závodě a i uhnout a nic moc neztratit potřebuje svůj čas.

Modified kategorie neboli dříve Open kategorie v poslední době netáhne tolik jezdců. Někdo se mě na to ptal proč? Osobně to přikládám rychlosti a trošku jinému systému řízení než u pomalejších kategorií. Nemyslím si, že kategorie patří k těm finančně nezvládnutelným. Nejlevnější není, ale jezdec zde cítí adrenalin i v ušních lalůčcích ;)

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport