Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

MČR Slavkov u Brna informace

Hlavní foto

Chcete se stát mistrem republiky a nebo se jen porovnat s republikovou elitou v onroud elektro kategoriích? Máte chuť strávit parádní pátek-sobotu na nádherné trati ve Slavkově u Brna? Nebo se chcete jen podívat na souboje na trati?

Všechno si můžete splnit a není to složité! 20.7.2019 se uskuteční druhý podnik Mistrovství republiky Elektrick Track ve Slavkově u Brna.

Mistrovský závod je vypsán hned v několika kategoriích Stock, Modified, Formula, World GT a „nemistrovské“ kategorie PRO 10 a 1/8E GT.

Do mistrovské kategorie se můžete hlásit i bez licence RCAČR! Nedostanete body do celkového pořadí, ale pojedete standartní závod se vším, co k tomu patří.

Pokud máte ovšem vyšší ambice je stále možnost se i registrovat do RCAČR a následně bojovat o posty nejvyšší. Jak to? Šampionát se jede na tři závody a jeden závod se škrtá. Slavkov je druhý závod, a proto je stále možnost plného počtu závodů a tím i bodů do hodnocení mistrovství!

Přihlášky probíhají na myrcm: https://www.myrcm.ch/myrcm/main?hId[1]=bkg&dId[E]=47377&pLa=en&fbclid=IwAR0KLEjCM6DrJIOcVZVwrVs37Up0LWnJmWNmggumzkiG_S2UZUPaB7HWzWk

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport