Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Ford Mustang Riders Club na dráze RC Blansko

Hlavní foto

Dnes od 16:30 se na dráze klubu RC Blansko bude konat sraz příznivců klubu Ford Mustang Riders Clubu, kteří si zde v rámci víkendového programu užijí jízdu s RC onroad modely 1/10 a pak také zručnost v offroad sekci. Ta je zde také v areálu postavená.

Akci podpořil klub RC Blansko, portál Masters.cz to zajišťuje po stránce promo a modely a vše kolem zajistila společnost Půjč si RC auto.

Od 12 hodin probíhají přípravy a od 16:15 se začnou sjíždět vozy Ford Mustang, budou parkovat a to bude hodně zajímavé. Účast bude překvapením.

Na onroad dráze bude probíhat soutěž s onroad modely Tamiya TT-01. To bude hlavní program.

Postupně zde budou ahrávány fotky z akce, proběhne live stream a večer pak bude hotov střih videa, které se zde bude natáčet na GoPro 5 Session a na dron DJI Phantom 3 Advanced.

Online informace budou doplňovány. Jdeme do finále příprav. Začínáme cca 16:30.

 

Odkazy:

RC Blansko: http://www.rcblansko.eu/

RC Blansko FB: https://www.facebook.com/groups/454128035600/

Petr Šťastný FB: https://www.facebook.com/petr.stastny.963

Půjč si RC auto FB: https://www.facebook.com/P%C5%AFj%C4%8D-si-RC-AUTO-706169652825106/

Ford Mustang Riders Club: https://www.mustangridersclub.cz/

Ford Mustang Riders Club FB: https://www.facebook.com/mustangridersclub/

 

V 16:15 přijela kolona vozů do areálu RC Blanska a všichni se zde vešli. Naprosto v pohodě. Proběhlo uvítání Petrem Šťastným, kde mu bude dnes asistoat syn na ofroad dráze. Probíhá prezentace do závodu onroad.


Areál RC klubu Blansko


Uvítání účastníků

Začínáme závodit. Prezentace již proběhla. Zábava začíná.

Auta mimo dráhu občas, ale pravdou je, že někteří RC model auta nikdy neřídili. Ale jízda od jízdy se zlepšuje. Jede se na časový interval 5 minut.


Tribuna


Souboje na dráze

 

První kolo jízdy na čas končí. Závodníci musí občas počkat na opravu modelu po kolizi a nebo pro technickou závadu. Ale zde nejde o výhru, ale o účast a zkusit si jízdu s RC modelem auta na dráze.

Na offroad trati si stále někdo trénuje svoje umění.

Na závěr se jelo finále o 3 modelech. Tři nejlepší piloti podvečera.


Vítězové závodu

 

Po vyhlášení se klub vydal auty na další část programu.

Video střih z akce:

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport