Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

GP Třebíč - 1.4.2006


Na "apríla" tedy 1.4.2006 se konal poslední závod seriálu GP Třebíč. Do sportovní haly v Okříškách přijela změřit síly ve třech kategoriích 1/10E celá česko-slovenská špička mimo Vaška Strupka a bratří Kořínkových. Čtvrtou kategorií byl vložený závod Micro 1/18.

Rozjížďky:
Kategorie Modified jako již tradičně přináší zajímavé souboje. Přesto, že byl Martin Hudý zdravotně indisponován dokázal potrápit suverénně jezdícího Michala Boka. V pozadí nezůstával ani Zdeněk Hamák, který si do Třebíče (Okříšek) přivezl úplně nový podvozek XRAY T2 a v průběhu rozjížděk se s nim seznamoval a dolaďoval jeho nastavení.

V kategorii Standard při neúčasti Jirky Tlustého a Martina Zváry se očekával souboj mezi stálicí jezdeckého pole Standou Němečkem a objevem roku 2005 Milanem Zwielfelhoferem.

Milan Zwielfelhofer jezdí i kategorii Hobby, kde si zajistil velmi snadno pole-position do finálových jízd.

Kategorie Micro 1/18 se v rámci GP Třebíč jela poprvé, ale určitě ne naposledy. V příštím ročníku GP Třebíč nahradí kategorii Off-Road 1/18, kde závod od závodu klesala účast závodníků. Ale vraťme se na závodní dráhu kde si v rozjížďkách nejlépe počínal Juraj Hudý.

Krátkou přestávku před finálovými jízdami mnozí využili a dali si výborný gulášek, páreček v rohlíku v bufítku a pak se již začalo naplno závodit.

Finále:
Finále A Hobby - všechny tři jízdy vyhrál stylem start - cíl Milan Zwielfelhofer, před třikrát druhým Jirkou Tomanem a třetím Tomášem Boorem.

Finále A Standard - Standa Němeček vyhrál dvě finále a ve třetím se schylovalo k překvapení, až se chýlilo - Milan Zwielfelhofer se snažil celou sezónu porazit Standu až se mu to povedlo v posledním halovém závodě v poslední finálové jízdě.

Finále B Modified - všechny finálové jízdy vyhrál Ivo Gombík.

Finále A Modified - Martin Hudý se snažil potlačit zdravotní problémy, ale jeho indispozice byla na výkonu znát. Každou finálovou jízdu začal stíháním Michala Boka, který si v rozjížďkách vybojoval TQ, ale jeho stíhací jízda trvala vždy jen pár kol. Michal svůj náskok postupně zvyšoval až v páté minutě byl náskok celé jedno kolo. Michal Bok vyhrál s přehledem všechna tři finále. Druhý skončil Martin Hudý a třetí Zdeněk Hamák.

Po vyhlášení vítězů tohoto závodu následovalo vyhlášení výsledku celého seriálu GP Třebíč.

Kategorie Modified:
1.Martin Hudý
2.Michal Bok
3.Juraj Hudý

Kategorie Standard:
1.Stanislav Němeček
2.Vít Parák
3.Igor Vlahovič

Kategorie Hobby:
1.Milan Zwielfelhofer
2.Tomáš Boor
3.Antonín Pospíchal


Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport