Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

MJS Cup druhý závod fotoreport

Hlavní foto

Dnes jsem přijal pozvání na druhý závod MJS Cupu, který se jel v Brně. Skromná účast, ale za to zábava po celý den. Důvodem menší účasti byl Summer Race na dráze v Blansku.

Jely se 3 katergorie. F1 Efra, GT a F1 Open. Jely se 3 kvalifikační jízdy a 4 finálové jízdy. Vždy na 5 minut. Byl dostatek času na nabíjení a závod probíha naprosto v klidu.

F1 měla 6 pilotů. Zde mýmmi soupeři byli oba Sovové a pak Miroslav Meloun.

GT 4 jezdci a zde vedl peloton Marek Sova. I když mu na paty dýchal občas Jiří Groch se svým zeleným strojem. Zde přijel závodit i Aleš Matiášek. Ten jel i F1 Open.

F1 Open měla celkem 8 modelů na startu. Jezdci jeli někdy i dvě kategorie. A stíhalo se vše naprosto v pohodě.

Miloš Pokorný byl pekelně rychlý jezdec, ale pak ztratil nad modelem kontrolu a děly se věci. Táta Svátoš Hájek ladil F1 na asfalt po zimní sezóně a dalo mu to pořádně zabrat.

Miroslav Meloun byl nasazovač dne, když běžel nasadi model GT Aleše Matiáška, nadskočil nad projíždějícím modelem JIrky Grocha, pak zakopl o rantl, začal balancovat, pak padal - udělal kotoul a zalehl model, který měl nasadit. Akce jak z filmu a oba aktéři to přežily v pohodě !!!

Finále jsem jel jen 3 kola, protože jsem musel odjet. Ale zřejmě jsem skončil celkově třetí, protože jsem dojel 2x třetí a jednou druhý. A poslední jízda se mi nepočítala. Na výsledky si počkáme od pořadatele. Ten napíše report brzy.

Zde tedy pár fotografií z pohodového závodu.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport