Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

MČR ET 1/10 Bohumín první závod za námi

Hlavní foto

První díl MČR 1/10ep mám zdárně za sebou. Byl to první závod, kde jsem plnil novou roli trenéra sekce a přiznám se, že jsem byl po skončení závodu velmi spokojený. Realizační tým kolem Luďka Szostka s rozhodčím Jakubem Víchou šlapal i přes počáteční problémy s časomírou velmi dobře. Kuba držel jezdce v jasných mezích a Luďa opět sršel dobrou náladou. Nesmím zapomínat na kluky u technické kontroly a i další, kteří se celý den velmi vzorně starali o trať. Myslím si, že se jednalo o velmi dobrý vstup do sezóny a věřím, že v tomto duchu odjedeme i další dva podniky.

Osobně se mi také velmi dařilo. Po Warm Upu jsem měl trochu zamotanou hlavu, neboť se mi moc nevyvedl a nechtěl jsem se trápit. Proběhla standartní údržba a kontrola modelu. Už v první jízdě jsem pochopil, že se pojede opět velmi rychle. Především Lukas Hoch a Šimon Horák nastavili velmi vysoké tempo, ale kupodivu jsem až tak moc neztrácel. Zřejmě to bylo velmi těsným soubojem o 3.místo s Láďou Holáskem, který vyvrcholil v posledním kole závodu kdy jsme se dvakrát předjeli. Konec byl příjemnější pro mě a tak třetí místo beru všemi deseti.

Ještě jednou velké poděkování pořadatelům za super den, závod a již se těším na první venkovní závod MR cupu v Blansku (snad se to počasí umoudří ;) .

Další foto na FB zde

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
rc-auta.eu
Kopecký RC shop
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


18.04.2019 - Termíny MČR LS onroad vloženy do kalendáře závodů
- Igor Vlahovič -


26.03.2019 - Tento víkend v sobotu opět Lestr Cup Praha offroad.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport