Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

MČR ET 1/10 Bohumín první závod za námi

Hlavní foto

První díl MČR 1/10ep mám zdárně za sebou. Byl to první závod, kde jsem plnil novou roli trenéra sekce a přiznám se, že jsem byl po skončení závodu velmi spokojený. Realizační tým kolem Luďka Szostka s rozhodčím Jakubem Víchou šlapal i přes počáteční problémy s časomírou velmi dobře. Kuba držel jezdce v jasných mezích a Luďa opět sršel dobrou náladou. Nesmím zapomínat na kluky u technické kontroly a i další, kteří se celý den velmi vzorně starali o trať. Myslím si, že se jednalo o velmi dobrý vstup do sezóny a věřím, že v tomto duchu odjedeme i další dva podniky.

Osobně se mi také velmi dařilo. Po Warm Upu jsem měl trochu zamotanou hlavu, neboť se mi moc nevyvedl a nechtěl jsem se trápit. Proběhla standartní údržba a kontrola modelu. Už v první jízdě jsem pochopil, že se pojede opět velmi rychle. Především Lukas Hoch a Šimon Horák nastavili velmi vysoké tempo, ale kupodivu jsem až tak moc neztrácel. Zřejmě to bylo velmi těsným soubojem o 3.místo s Láďou Holáskem, který vyvrcholil v posledním kole závodu kdy jsme se dvakrát předjeli. Konec byl příjemnější pro mě a tak třetí místo beru všemi deseti.

Ještě jednou velké poděkování pořadatelům za super den, závod a již se těším na první venkovní závod MR cupu v Blansku (snad se to počasí umoudří ;) .

Další foto na FB zde

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport