Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

GP Třebíč - info

Vánoce a starý rok 2005 jsou za námi a před námi je tu opět další závod seriálu GP Třebíč, který se jede již tuto sobotu 7.1.2006. Jak již bylo avizováno GP Třebíč se připojuje k závodům na kterých se budou dále používat jen personální transpondéry. Proto tedy nezapomeňte ti co je vlastníte vzíti "personály" s sebou. Ostatní si budou moci za poplatek 50,- Kč transponedér zapůjčit. Samozřejmě personální transpondéry budou připraveny též k prodeji za 2650,-- Kč. Kdo to myslí i do budoucna s závoděním vážně a personální transponder nevlastní, měl by nad jeho koupí zásadně pouvažovat.

Je nutné poznamenat, aby všichni závodnící, kteří si budou zapůjčovat personální transpondér překontrolovali možnost připojení napájení transpondéru do přijímače a kde to nelze zajistili připojení přímo z pohonných baterií.

Pokud někdo neuvedl v ON-LINE přihlášce číslo personálního transpondéru nechť jeje zašle nějpozdějí do pátku 12:00 hod. SMS na mobil: 602 960697.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport