Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Několik slov k portálu Masters.cz

Hlavní foto

Když jsem poprvé dopsal tento článek a chtěl jsem jej uložit na server, spojení bylo přerušeno a moje 15ti minutová práce byla víte kde. A tak vše psát znova. Už to nebude stejný text, ale obsah bude zachován.

Máme tu rok 2019 a jak to bude s portálem nadále ?

Měl jsem nabídky na odkup domény a dokonce i celého portálu. Tím by se přišlo o spoustu nezávislých informací a především o nezávislost samotnou. A proto mám zájem portál udržet v chodu i nadále, protože toto jsem si už předsevzal na začátku, když jsem převzal masters.cz po kolegovi Jiřím Tomanovi.

Samozřejmě nebylo možné udržet sledovanost portálu na té úrovni, co bývala. Bez podpory to nebylo z finančních důvodů možné. A sponzoři prostě odcházeli. Buď prostě z hlediska obchodních aktivit (reklama již nebyla potřeba) a nebo jen z důvodu mé objektivnosti.

Do minulého roku mne podporoval portál http://www.rc-auta.eu/, ze kterého čerpám technické informace. Obchod https://eshop.reichard.cz/, se kterým vedu dlouhodobou spolupráci. A v neposlední řadě je to http://www.teamrebels.cz/, který využívá stránku pro propagaci svým závodních aktivit a díky nim mám kameru GoPro 5 Session, se kterou natáčím na závodech.

K RC autům se přidaly drony a jejich testování. Ale tam to bez podpory dopadlo, jako zde. A nyní se zabývám RC letadly. Ale tady je přístup podobný. Avšak kolegové si mezi sebou občas model půjčí, když už ví, že umíte pilotovat.

Můj vozový park už doma také nemám. Takže prezentace RC modelů v měřítku co jsem dělal, skončila. Ale pořád je možné ukázat model auta, dronu či letadla.

Každopádně hlavní náplní portálu jsou online reportáže (o ty je zájem stále), informace o mých testech. Těch moc nebylo - XRAY T4 2016, Tamiya F103 a nyní XRAY X1 2018. Avšak... pořád se něco děje.

Občas pošlou kolegové informace o svých aktvitách, ale tím to obsahově končí. Ale to je vše.

Hlavní je, že existuje místo, kde je možné ty informace umístit a najít je zde.

Uvidím, jak to bude s podporou v tomto roce. Ale i bez ní masters pojede v současném duchu. Ještě stále má své příznivce, kteří zde pravidelně chodí a dokonce se najdou i noví uživatelé, kteří zde hledají informace z historie.

Snad jsem vám objasnil současnou situaci. Rád vás mnohé budu potkávat na závodech a dám s vámi řeč.

P.S. Daniel Urban mi nabídl testování jeho podvozku GT. Už zde je tedy možnost přinést nějaké další informace.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport