Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

III. Le Mans Meeting na Hudy Areně již v sobotu 29.9.

Hlavní foto

Momentálně je přihlášeno 53 modelů v kategoriích Le Mans, Formule 1, TC Stock 13.5 a TC Modified z Česka, Slovenska, Polska a Německa! Kdo se ještě nepřihlásil, může tak učinit dodatečně na adrese https://www.myrcm.ch/myrcm/main?hId[1]=bkg&dId[E]=42058&pLa=cz kde jsme jeste otevřeli přihlášky. Dříve přihlášení jsou již zařazeni v systému přímo v jednotlivých kategoriích, kde je i nástřel časového plánu soboty.

Během závodů bude k dispozici bohatý a skvělý bufet paní Rajdusové z Tora Teamu! Takže zbytečné jídlo a pití nechte doma :)

Páteční trénink proběhne od 12:00-19:00 a bude zpoplatněn 10 Eury přímo firmou Hudy. Kdo přijede až na večer, tak od 18:00 může jezdit hodinu grátis, pak už bude Hudy Arena uzavřena a přístup bude pouze na WC, takže spaní v autě u dráhy je opět možné.

V kategorii Stock jsou předepsány motory Hobbywing 13.5T, které budou pro závod k zapůjčení. Převodový poměr bude 4,5, tak se na to prosím připravte. Připojení motoru pouze přes konektory.

Pro kategorii Modified TC jsou nakonec volné i pneumatiky, abyste v pohodě dojezdili každý, kdo co máte ještě k dispozici.

Formule a Le Mans série mají pravidla jasná. Pneumatiky u F1 jsou gumové, ale libovolné.

Celkem sedm sad pohárů právě chystáme společně s krásnými diplomy navrženými grafiky firmy Hudy, takže to bude paráda se vším všudy. Připravte se na trošku chladnější počasí, ale zatím je předpověď příznivá. V případě dotazů, prosím, pište na roman@vrchy.com

Bohužel na rozdíl od minulých ročníků jsme museli letos vypustit závody spalováků kvůli hluku na sídlišti, ale duch Veteránů nám zůstává jako odkaz minulosti a tradic.

 

Na závody se těší

Roman Krejčí

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport