Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

2. závod MJS Cup

Hlavní foto

Pěkné počasí, nacukrovaná dráha, drobné občerstvení a pohoda - to byl druhý závod MJS Cupu, který se jel v Brně Bosonohy.

Marek Sova ve spolupráci s RC klubem Brno připravil adreál a ten přivítal v podstatě stejnou sestavu jezdců, jako na minulém závodě.

Účast opět menší, ale za to pohodová atmosféra, 3 kvalifikace a 4 finálové jízdy. Takže kdo jel více jak jednu kategorii, zajezdil si až až.

Každá kategorie měla své favority.

 

F1 EFRA

Formule 1 na gumových pneumatikách. Lukáš Hoch nedal nikomu šanci. Dobře naladil svůj monopost. Ale nutno podotknout, že po kvalifikacích bylo 5 jezdců v jednom kole. Takže důstojnými soupeři Lukášovi byli Tomáš Sova, Svetlin Douhlevski, Marek Sova či Martin Janíček.

Na stupně vítězů bylo hned několik adeptů. Ale Lukáš Hoch a Tomáš Sova na tom byli ve fináe vždy o něco lépe. A tak pořadí na stupních vítězů bylo:

1. Lukáš Hoch
2. Tomáš Sova
3. Svetlin Douhlevski

 

GT

Daniel Urban ze skupiny 7. pilotů zajel nejlépe a nejpřesněji. Model se zadním pohonem a mechovými pneumatikami je potřeba také dobře nastavit a pak i dobře řídit. Domácí Jiří Groch se ho snažil držet, ale TQ získal Daniel. Tuto kategorii si vybral i Milan Peška.První tři z kvalifikací byli velmi dobří piloti a v soubojích zajížděli stejné výsledky. I zde startoval Milan Peška, který na závod přijel ze Zlína. Jiří Groch se staral kromě modelu o svoji vnučku a člověk by nevěřil, kolik legrace se dá užít a jak lidi pobavit.

1. Daniel Urban
2. Jiří Groch
3. Jaromír Sattler

 

F1 Open

Aneb, co uřídíte to uřídíte. Zde pouze 5 jezdců. Zde od začátku kraloval Tomáš Sova. Miroslav Meloun opět hýřil skvělou náladou a na konci závodu nám pustil i dechovku ze své repro soustavy. Aleš Matášek dojel až z Čech na tento závod. A vybojoval krásné třetí místo. Držel krok se soupeři.

1. Tomáš Sova
2. Miroslav Meloun
3. Aleš Matášek

 

TC elektro

Zde v kvalifikacích dal jasně najevo David Měšťan, že umí řídit raketu na kolečkách. Sice jednou leštil střechu svého model po hladkém asfaltu, ale jinak jel velmi dobře a to i ve finále. Kolega Jakub Dalecký se ho snažil držet. Šlo mu to, ale David byl od začátku o něco lepší. Jirka Svoboda měl potíže s modelem, ale na finále se podařilo jakš takš vše doladit. I když byly mezi jezdci (nebo spíše modely) velké rychlostí rozdíly, jelo se ohleduplně a ke kolizím docházelo sporadicky. Kluci Jakub Dalecký a David Měšťan si jeli svoji ligu. Já si krásně zazávodil s Markem Sovou. Pomalejší jezdci Jiří Svoboda a David Káňa jeli velni ohleduplně.

1. David Měšťan
2. Jakub Dalecký
3, Igor Vlahovič

 

Na závod se přijel podívat i Pavel Magda na svém elektrokole.

Vyhlášení výsledklů bylo zakončeno tombolou, kde se 4 účastníci radovali z pořádné porce melouna.

Více napoví fotogalerie a krátké video.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport