Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

MČR ET 1/10 onroad a offroad finálové jízdy

Hlavní foto

Začaly nám finálové jízdy. Já jsem udělal solo článek (reportáž online), jelikož redakční systém má problémy se správným zobrazením a pokračováním textu (rozhodí se mi design stránky a text se dále nezobrazí).

Provázání s první části online reportu (kvalifikace) zde: http://www.masters.cz/clanek/5406/mcr-et-1-10-onroad-a-offroad-kvalifikace

P.S. díky za pochopení a nouzové vyřešení situace.


Zde máte foto jezdců, kteří získali TQ na finálové jízdy

 

U jízd opět komentáře a traťoví komisaři. Doposud probíhal závod bez emocí a naprosto v klidu. Nebyl jsem svědkem dohadů a podobných jevů. A tak to má být.

1/14 offroad je málo obsazená kategorie, ale i když zvítězil v první jízdě Martin Jurča, Jiří Krutina najel stejný počet kol.

1/10 truggy to bylo velmi napínavé, ale pak se Max GÖTZL dostal do skrumáže a Kája Novotný si přijel pro první vítězství.

Michael Krusner bude zřejmě trápit soupeře v Pancar 1/10. Získané TQ pozice lecos napověděly.

A nyní se mi dokonce zdá, že jízdy probíhají mnohem rychleji. Tempo neklesá, nyní to má Vladimír Šeliga pěkně v rukou. Jedna jízda za druhou.

Zde zatím máte krátký video pohled na to, co se dělo v kvalifikacích. Než jsem zpracoval toto video, pomalu končí první kolo finálových jízd. Neuvěřitelná rychlost průběhu závodu. A jezdci dostávají i pochvalu za vyhodnocování kolizní situace - počkají na soupeře a pak pokračují dále. Tak to má být.

 

Nyní natáčím jednotlivé starty jízd. Vždy start onroad skupiny a pak se přesouvám na offroad a naopak. Odpočítání začne, pak zazní signál a modely vyrazí na 5 minut dlouhou jízdu plnou napětí a adrenalinu.


Model Karla Novotného 1/10 truggy

 

Já nyní natáčím starty a krátké ukázky z finálových jízd. Výsledky sledujte na MyRCM, včetně online streamingu. Tady se nyní pořád něco děje a traťoví komisaři mají dost práce.

Leoš Bulva se již podruhé nechal vyfotit se zdejšími hosteskami. Prý foto pro domov důchodců :-).

Viděl jsem Martina Zváru na tribuně jen jak pozoruje soupeře. Technická závada na modelu zřejmě.

Neuvěřitelná jízdní mašinérie: zahřívací kola na obou tratích, kontrola nasazovačů, postavení modelů a start.

Dokonce se nyní zjistilo, že jsou na dvou modelech stejná startovní čísla. Pak musí být sjednána náprava.


Tribuna 1/12 Pancar

 

Zatímco na dráze probíhají souboje, v depu se neustále ladí modely na další jízdu.

Možná, že ze startů finálových jízd vznikne zajímavé video bez přechodů, kdy jeden start bude střídat druhý a do toho občas pohled na průběh jízdy onroad či offroad.

A co už víme?

Kája Novotný je již jistým vítězem kategorie 1/10 truggy. Martin Jurča se stal vítězem 1/14 offroad. Tomáš Lipták je vítězem 1/12 Pancar. Herbert Weber ovládl Formuli 1 a nechal za sebou Lukáše Hocha.

Teď jsem si promluvil s Jakubem Daleckým, jak ho školí šikovný Šimon Čermák. Prý jede jak z partesu. Možná má před sebou skvělou budoucnost.

Další info: Zdeno Kunák se stal vítězem kategorie TC Stock.


TQ F1 Herbert Weber (AT)

 

Na první pohled poměrně velké rozestupy mezi prvními třemi jezdci v TC Modified A. Ale v čase jsou to desetinky. Zdenko Kunák i zde vítězem této kategorie.

V kategorii 4WD buggy Kája Novotný také potvrdil prvenství.


TQ TC Modified Zdenko Kunák

 

A zde máme TOP vítěze kategorií tohoto MČR:

 

1/14 offroad

1. Martin Jurča
2. Jiří Krutina
3. Vladimír SC Havlák

 

1/10 truggy

1. Karel Novotný
2. Max GÖTZL
3. Ondřej Holčák

 

1/10 buggy 2WD

1. Karel Novotný
2. Aleš Bidovský
3. Max GÖTZL

 

1/10 buggy 4WD

1. Karel Novotný
2. Max GÖTZL
3. Aleš Bidovský

 

1/10 buggy 4WD

1. Karel Novotný
2. Max GÖTZL
3. Aleš Bidovský

 

1/10 Pancar

1. Michael Klausner
2. Igor Lipták
3. Radovan Konopík

 

1/12 pancar

1. Tomáš Lipták
2. Branislav Panak
3. Marcel Dostál

 

1/10 F1

1. Herbert Weber
2. Lukáš Hoch
3. Christian Schmid

 

1/10 TC Stock

1. Zdenko Kunák
2. Oliver Havránek
3. Marton Tóth

 

1/10 TC Modified

1. Zdenko Kunák
2. Oliver Havránek
3. Matěj Šulc

 

Nyní se připraví vše pro vyhlášení výsledků a předání pohárů.

Šimon Čermák dostal speciální cenu od předsedy RC AČR za nejlepší výkon dnešního dne.

Video souhrn:

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport