Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
https://www.EuAutodily.CZ

Vzpomínky…Setkání – stretnutnie…

Hlavní foto

Milí přátelé, kolegové, kolegyně.

Asi před týdnem mě poslal Jano Ulanovský soubor krásných historických fotek ze závodů. Samozřejmě se u toho člověk zamyslí a v myšlenkách se v tu chvíli vrátí do těch – pro nás – krásných chvil a okamžiků, které jsme strávili na závodech. A já dostal další z mých „bláznivých“ nápadů.

Což se takhle znovu setkat – jako před desítkami let na závodech – a popovídat si, tentokrát ne už jenom jak správně připravit model na závod, ale o tom, co jsme za ta další léta prožili, jak se máme a prostě jen tak posedět a poklábosit si s kamarády, kteří mají stejnou „krevní“ skupinu.

Otázkou ovšem je, kdy a kde. V létě při (po) některých závodech, nebo samostatně v předem odsouhlaseném místě (jako byla  například  před  lety  Polná). V zimě by to mohlo být třeba po skončení  Valné hromady současného RC autoklubu ČR (aspoň by Ti současní měli trochu přehled o tom, co bylo, když tu ještě nebyli).

Budu rád, pokud se mi ozvete, zda s mým návrhem souhlasíte a případně ho doplníte o jiné  nápady. Kontaktujte i další kamarády, kteří třeba nemají počítač apod. Já se Vám určitě ozvu zpětně na  masters  a sdělím Vám, jaká je odezva.

Kontakt na mě : antoninhracek@seznam.cz mobil:  776 26 71 76

Návrh programu  „Setkání – stretnutia“ :

1 – Zahájení a přivítání účastníků

2 – Vzpomínka na ty, kteří už mezi námi nejsou

3 – Životní příběhy každého z účastněných

4 – Volná diskuze – vzpomínání...

5 – Případné promítání fotek, zkrácených videí ze závodů apod. ( k tomu bude potřeba odborníka přes počítače a promítání )

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
rc-auta.eu
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.02.2018 - Z důvodu malého ohlasu končím akci "Setkání - stretnutie"
- Antonín Hráček -


26.09.2017 - Tímto bych chtěl poděkovat společnosti Kopecký RC za dosavadní podporu tohoto webu.
- Igor Vlahovič -


26.09.2017 - Závěrečný závod MJS Cup Brno + vyhlášením celkových výsledků za rok 2017 se jede (po sobotních spalovácích + Veteráni ) v neděli 1 října. Bude hezky nagumováno.
- Jiří Groch -


03.09.2017 - Dnešní závod Kopecký Cup onroad je zrušen. Náhradní termín je stanoven na 24.9.2017. Opět na dráze v Blansku.
- Jaroslav Kopecký -


05.08.2017 - Ahoj vsem, loni byly nejake hlasy o tom, ze by si nekdo chtel zajezdit v Blansku. Mame tam zavod elekter 12.8.2017, tak mne napadlo, ze by tam slo udelat jednu skupinu pro spalovaky veterany IC1/8 jako volne pojezdeni s vyhlasenim vysledku finalovky. Pokud by mel nekdo zajem, prosim napiste mi co nejdrive, domluvit bych to s Pavlem Magdou. Potreboval bych to vedet opravdu co nejdriv a kdyz bude treba 6 aut, tak by to bylo fajn. Konec hlaseni a pekny den preje Roman alias Peter Revson
- Roman Krejčí -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport