Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

GP Třebíč - druhý závod

Druhý závod GP Třebíč se jel v sobotu 8.11.2003 opět v nové sportovní hale v Okříškách u Třebíče. Velmi silně obsazené jezdecké pole zvláště v kategorii Modified i Super Stock dávalo tušit, že to nebude jen tak sváteční poježdění, ale boj od první rozjížďky do posledního finále.

Při rozpravě před startem prvních rozjížděk došlo i ke společnému focení všech zúčastněných modelů a jednoho nezúčastněného. A pak se už jen závodilo.

Již po prvních rozjížďkách došlo i na škrtání výsledků po technické kontrole. V převážné většině byl prohřeškem nesprávný rozměr křídla kdy v úhlopříčce přesahoval povolených 40mm šířky. Dále to byla váha. V ostatních parametrech a předepsaných komponentech nebyl shledán nedostatek.

V kategorii Modified nebylo zas až tak velkým překvapením druhé postupové místo Michala Němečka za Martinem Hudým, ale před Michalem Bokem.

Pole-position v kategorii Super Stock vybojoval Miloš Magda, kterému jak se zdá koberec nad míru vyhovuje.

Ve finále Modified nenechal nikoho na pochybách trenčínský Martin Hudý a dá se říci suveréně vyhrál před Michalem Bokem, který dle mého názoru ještě nenašel to správné vyladění svého podvozku na koberec. Třetí skončil Juraj Hudý. Michal Němeček neobhájil postupové místo a skončil pod stupni vítězů.

Super Stock patří k nejvyrovnanějším kategoriím a i finálové souboje opět nenechaly nikoho na pochybách, že se jedná o víc než plnohodnotnou kategorii ke kategorii Modified. Vyrovnanými jízdami ve všech finálových jízdách si prvenství zajistil Tomáš Juřík, před Milošem Magdou a Martinem Zvárou.

Poděkování patří Pavlu Magdovi z RC Autokubu Blansko za pohotovou výpomoc u časomíry.

Závěrem bych chtěl všechny pozvat na první závod MČR konaný dne 14.12.2003 (neděle).

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >




©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport