Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

MJS Cup 1.10.2017 krátká reportáž

Hlavní foto

Dnes jsem jednak zkusil řídit dva modely přes FPV brýle a pak závodil v kategorii TC 4WD 1/10.

Prvně tedy přišl na řadu test FPV sestavy, kterou jsem nainstaloval prvně na moji karoserii Mazda 6 a na šasi Xray T4 2017 jsem kroužil po dráze Brno Bosonohy. Samozřejmě jsem omezil výkon motoru a jel s rozumem. Jel jsem pomalu, ale přes brýle to vypadalo hodně rychle.

Pak přišla na řadu Formule 1. Tu mi zapůjčil Miloš Pokorný. A zatímco na 4WD modelu jsem měl kabely dále od FPV vysílače a obraz měl méně rušení, na F1 nebyl prostor a tak jsem se potýkal s rušením obrazu. Ale stále se dalo jet.

Zde je záznam přímo z brýlí z obou jízd a vždy je zachyceno jedno kolo.

 

Jinak se jely opět kategorie F1 Efra, F1 Open, GT a TC 4WD.

Účast byla opět menší, ale to neubralo na atraktivitě závodu.

 

TC 4WD

Zde se do závodu zapojili Jakub Dalecký a Stewe Field. A od začátku to vypadalo na těsné souboje mezi mnou a Stewem. Jakub Dalecký se snažil zkrotit svůj motor 4.5. Ale příliš se mu nedařilo a měl svá oblíbená místa, kde si zopakoval havárii. Stewe měl také problémy se svým šasi Schumacher MI6. V kvalifikacích se dostal za mne a já z pozice TQ obhajoval svůji výsostnou pozici. A 4x se mi to podařilo. Stewe měl problémy a proto ho přeskočil i Jakub Dalecký, kerý skončil druhý. Jinak v závodě byl i nováček, který po naladění modelu jezdil, pouštěl a získával prvná zkušenosti.

 

GT

Roman Krejčí přijel zdaleka a nenechal nikoho na pochybách, že jeho Corally jede skvěle. Finále byly Romana a stal se janým vítězem. Jiří Groch svoi jízdou získal druhé místo a třetí skončil Martin Janíček, kterému se doslova tavil cín za jízdy a dost mu to zkomplokovalo situaci.

 

F1 Open

Svetlin Douhlevski měl dnes svůj den. Nejen v této kategorii ukořisil prvenství. Jelo mu to prostě skvěle. Vláďa Toman jel plynule, zbytečně němel kolize a díky tomu skončil druhý. Lukáš Hoch skončil třetí, ale zřejmě s touto pozicí nepočítal.

 

F1 Efra

Opět Svetlin Douhlevski na první pozici a to nejen ve finále. Prostě mu to dnes opravdu jelo. Lukáš Hoch se zde zaradoval z pozice druhé, ale ani zde to není jeho výsledek. Jiří Groch za sebou nechal oba členy Sova týmu. Bohužel chybějící náhradní díly vyřadily ze soutěže Marka Sovu.

 

Samozřejmě se vyhlašovali i junoři.

Na závěr závodu se vyhlásily výsledky celého seriálu. A zde poháry dostali i jezdci, co jeli jen dnešní závod. A to díky malé účasti.

Každopádně závod byl naprosto pohodový a i díky počasí se vše vydařilo. Tedy toto je můj názor.

Níže je krátký sestřih ze závodu. Ještě bude link a fotogalerii kolegy Michala Masaříka.

 

Zde fotogalerie kolegy Michala Masaříka: https://www.zonerama.com/jackoscz/Album/3775754

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport