Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
https://www.EuAutodily.CZ

MJS Cup 1.10.2017 krátká reportáž

Hlavní foto

Dnes jsem jednak zkusil řídit dva modely přes FPV brýle a pak závodil v kategorii TC 4WD 1/10.

Prvně tedy přišl na řadu test FPV sestavy, kterou jsem nainstaloval prvně na moji karoserii Mazda 6 a na šasi Xray T4 2017 jsem kroužil po dráze Brno Bosonohy. Samozřejmě jsem omezil výkon motoru a jel s rozumem. Jel jsem pomalu, ale přes brýle to vypadalo hodně rychle.

Pak přišla na řadu Formule 1. Tu mi zapůjčil Miloš Pokorný. A zatímco na 4WD modelu jsem měl kabely dále od FPV vysílače a obraz měl méně rušení, na F1 nebyl prostor a tak jsem se potýkal s rušením obrazu. Ale stále se dalo jet.

Zde je záznam přímo z brýlí z obou jízd a vždy je zachyceno jedno kolo.

 

Jinak se jely opět kategorie F1 Efra, F1 Open, GT a TC 4WD.

Účast byla opět menší, ale to neubralo na atraktivitě závodu.

 

TC 4WD

Zde se do závodu zapojili Jakub Dalecký a Stewe Field. A od začátku to vypadalo na těsné souboje mezi mnou a Stewem. Jakub Dalecký se snažil zkrotit svůj motor 4.5. Ale příliš se mu nedařilo a měl svá oblíbená místa, kde si zopakoval havárii. Stewe měl také problémy se svým šasi Schumacher MI6. V kvalifikacích se dostal za mne a já z pozice TQ obhajoval svůji výsostnou pozici. A 4x se mi to podařilo. Stewe měl problémy a proto ho přeskočil i Jakub Dalecký, kerý skončil druhý. Jinak v závodě byl i nováček, který po naladění modelu jezdil, pouštěl a získával prvná zkušenosti.

 

GT

Roman Krejčí přijel zdaleka a nenechal nikoho na pochybách, že jeho Corally jede skvěle. Finále byly Romana a stal se janým vítězem. Jiří Groch svoi jízdou získal druhé místo a třetí skončil Martin Janíček, kterému se doslova tavil cín za jízdy a dost mu to zkomplokovalo situaci.

 

F1 Open

Svetlin Douhlevski měl dnes svůj den. Nejen v této kategorii ukořisil prvenství. Jelo mu to prostě skvěle. Vláďa Toman jel plynule, zbytečně němel kolize a díky tomu skončil druhý. Lukáš Hoch skončil třetí, ale zřejmě s touto pozicí nepočítal.

 

F1 Efra

Opět Svetlin Douhlevski na první pozici a to nejen ve finále. Prostě mu to dnes opravdu jelo. Lukáš Hoch se zde zaradoval z pozice druhé, ale ani zde to není jeho výsledek. Jiří Groch za sebou nechal oba členy Sova týmu. Bohužel chybějící náhradní díly vyřadily ze soutěže Marka Sovu.

 

Samozřejmě se vyhlašovali i junoři.

Na závěr závodu se vyhlásily výsledky celého seriálu. A zde poháry dostali i jezdci, co jeli jen dnešní závod. A to díky malé účasti.

Každopádně závod byl naprosto pohodový a i díky počasí se vše vydařilo. Tedy toto je můj názor.

Níže je krátký sestřih ze závodu. Ještě bude link a fotogalerii kolegy Michala Masaříka.

 

Zde fotogalerie kolegy Michala Masaříka: https://www.zonerama.com/jackoscz/Album/3775754

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
rc-auta.eu
RC obchoďák
Krátké zprávy

26.09.2017 - Tímto bych chtěl poděkovat společnosti Kopecký RC za dosavadní podporu tohoto webu.
- Igor Vlahovič -


26.09.2017 - Závěrečný závod MJS Cup Brno + vyhlášením celkových výsledků za rok 2017 se jede (po sobotních spalovácích + Veteráni ) v neděli 1 října. Bude hezky nagumováno.
- Jiří Groch -


03.09.2017 - Dnešní závod Kopecký Cup onroad je zrušen. Náhradní termín je stanoven na 24.9.2017. Opět na dráze v Blansku.
- Jaroslav Kopecký -


05.08.2017 - Ahoj vsem, loni byly nejake hlasy o tom, ze by si nekdo chtel zajezdit v Blansku. Mame tam zavod elekter 12.8.2017, tak mne napadlo, ze by tam slo udelat jednu skupinu pro spalovaky veterany IC1/8 jako volne pojezdeni s vyhlasenim vysledku finalovky. Pokud by mel nekdo zajem, prosim napiste mi co nejdrive, domluvit bych to s Pavlem Magdou. Potreboval bych to vedet opravdu co nejdriv a kdyz bude treba 6 aut, tak by to bylo fajn. Konec hlaseni a pekny den preje Roman alias Peter Revson
- Roman Krejčí -


10.06.2017 - Dnešní akce na Masarykově okruhu se s ohledem na vývoj počasí zrušila. Zítra by mělo již vše proběhnout dle plánu.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport