Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
https://www.EuAutodily.CZ

Ford Mustang Riders party na dráze RC Blansko

Hlavní foto

Dnes v 17 hodin začne závodní podvečer pro členy Ford Mustang Riders. A bude trvat do cca 19. hodiny. Pak členové jedou na další program.

Je to již podruhé, co jsme si získali důvěru mluvčího klubu pan Zbyňka Šmahela. První akce se konala na RC dráze Brno Bosonohy. Ta dnešní na dráze RC klubu Blansko.

A z toho pramění partneři akce:

 

Masters.cz - zabezpečuje promo k této akci včetně tohoto online reportu

RC klub Blansko - zapůjčil bezplatně dráhu včetně zázemí pod vedením Pavla Magdy (RC klubu Blansko (FB))

Půjč si RC auto - Petr Šťastný pronajímá RC modely a pořádá závodní a prezentační akce (http://www.pujcsircauto.cz/, FB)

 

Foto úvodní se změní, až dorazí účastníci.

Jinak co nás čeká?

- závod pro členy klubu zde na dráze s modely Tamiya TT-01

- ocenění pro 3 nejlepší závodníky formou pohárů

- živé vstupy díky dronu a také ze země na FB zde https://www.facebook.com/igor.vlahovic.94. Pak bude ihned sdíleno na FB Masters zde: https://www.facebook.com/mastersrcbrno/

- aktuální foto z akce

- písemné informace z průběhu

- na závěr pak bude video sestřih (později po skončení akce)

 

První živý vstup bude v 17 hodin, kdy se budou sjíždět účastníci v svých Fordech.

Petr nyní chystá modely, nyní se jede zkušební závod. Modely řídí účastníci oslavy 5Oti pana Vévody.

A už teď je zábava.

Vypadá, že modely fungují, na tribuně je veselo.

 

Nakonec první zkušební vstup bude nyní a to z příprav. Sledujte na FB mém osobním a nebo pak bude offline na masters FB a i zde.

Za 15 MINUT JSOU ZDE !!! Tedy 16:15 začne live stream.

Jinak dron by měl přenášet plynule. Uvidíte "snad" tedy příjezd aut a jejich parkování. A zda se zde všichni vejdou, to bude překvapení.

 

Po příjezdu účstníků se ihned ujal slova Petr a uvedl závodníky do obrazu. Udělal prezentaci a závod v tuto chvíli je v plném proudu. A auta dostávají pořádně zabrat. Bude viděno na videu.

Ale všechno funguje, fotogalerie bude aktualizována.

Po každé jízdě se musí nějaký model lehce opravit. Většinou jde jen o prasklou karoserii.

Petr komentuje každou jízdu a je tu hodně veselo. K modelům nemá Petr extra vztah, protože by musel trpět za modely na trati. A to je dráha Blansko poměrně bezpečná pro RC modely, ale...

Dronem natáčím záběry ze země i shora. Chvíli stávkovala Micro SD karta. Ale už je vše v pořádku.

Na FB Masters nyní k dispozici záznam z live streamu, který jsem nyní dělal.

Jinak kolem dráhy jsou i diváci. A skutečné Mustangy si samozřejmě fotí.

Akce má prostě náboj a pěkně to běží.

A jdeme do finále.

Finálová jízda se jede za umělého osvětlení.

Někteří účastníci již odjeli na večerní akci.

Vítěze máte v galerii.

Zbytek na záznamu.

Akce je u konce, vše dopadlo úspěšně.

A zde je krátký sestřh z dnešní akce.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
rc-auta.eu
RC obchoďák
Krátké zprávy

26.09.2017 - Tímto bych chtěl poděkovat společnosti Kopecký RC za dosavadní podporu tohoto webu.
- Igor Vlahovič -


26.09.2017 - Závěrečný závod MJS Cup Brno + vyhlášením celkových výsledků za rok 2017 se jede (po sobotních spalovácích + Veteráni ) v neděli 1 října. Bude hezky nagumováno.
- Jiří Groch -


03.09.2017 - Dnešní závod Kopecký Cup onroad je zrušen. Náhradní termín je stanoven na 24.9.2017. Opět na dráze v Blansku.
- Jaroslav Kopecký -


05.08.2017 - Ahoj vsem, loni byly nejake hlasy o tom, ze by si nekdo chtel zajezdit v Blansku. Mame tam zavod elekter 12.8.2017, tak mne napadlo, ze by tam slo udelat jednu skupinu pro spalovaky veterany IC1/8 jako volne pojezdeni s vyhlasenim vysledku finalovky. Pokud by mel nekdo zajem, prosim napiste mi co nejdrive, domluvit bych to s Pavlem Magdou. Potreboval bych to vedet opravdu co nejdriv a kdyz bude treba 6 aut, tak by to bylo fajn. Konec hlaseni a pekny den preje Roman alias Peter Revson
- Roman Krejčí -


10.06.2017 - Dnešní akce na Masarykově okruhu se s ohledem na vývoj počasí zrušila. Zítra by mělo již vše proběhnout dle plánu.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport