Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

RC expedice Sněžka 2017

Hlavní foto

Nazdárek, tak včerejší výjezd do výšky 1603 mnm. bylo naprosto luxusní. Cesta tam v poho ,snídaní to začalo,  jak se patří. Dojezd byl dle plánu našeho Jiříčka, děkujeme.

Začátek expedice krásné počasí , nástup filmového štábu a malý rozhovor před kamerou, a poté šupajda nahoru, samozřejmně jak jinak.

V 1 hod na Růžohorkách oběd. Poté výšlap směr náš cíl. Výhled krásný, bohužel déšť se dle předpovědi nedostavil tudíž expedice chvilkama nudná.

Nahoře lehce mlha, ale náladu nám to vůbec nepokazilo. Následovala cesta dolů asi 100 no možná ještě těch 50 metrů, no možná to bylo ještě 100m ,nevím, ale byl to kousek. Po lehkém sestupu k chatě Jirka chtěl zmást nějaké turistky, ale měly zkušené horaly , tudíž se mu to moc nepovedlo.

Cesta Obřím dolem docela v poho až na pár vylepšeních viz kanály na vodu, ale náladu to snad moc nepokazilo. No shrnutí expedice se vším všudy 20 hod, což je moc krásné.

Moc děkuji kamarádi za perfektní sobotu a budu se těšit na další akci, snad se mnou pojedete.

Fotečky zde: http://jmk-spery.rajce.idnes.cz/Snezka_2017/

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport