Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
https://www.EuAutodily.CZ

RC expedice Sněžka 2017

Hlavní foto

Nazdárek, tak včerejší výjezd do výšky 1603 mnm. bylo naprosto luxusní. Cesta tam v poho ,snídaní to začalo,  jak se patří. Dojezd byl dle plánu našeho Jiříčka, děkujeme.

Začátek expedice krásné počasí , nástup filmového štábu a malý rozhovor před kamerou, a poté šupajda nahoru, samozřejmně jak jinak.

V 1 hod na Růžohorkách oběd. Poté výšlap směr náš cíl. Výhled krásný, bohužel déšť se dle předpovědi nedostavil tudíž expedice chvilkama nudná.

Nahoře lehce mlha, ale náladu nám to vůbec nepokazilo. Následovala cesta dolů asi 100 no možná ještě těch 50 metrů, no možná to bylo ještě 100m ,nevím, ale byl to kousek. Po lehkém sestupu k chatě Jirka chtěl zmást nějaké turistky, ale měly zkušené horaly , tudíž se mu to moc nepovedlo.

Cesta Obřím dolem docela v poho až na pár vylepšeních viz kanály na vodu, ale náladu to snad moc nepokazilo. No shrnutí expedice se vším všudy 20 hod, což je moc krásné.

Moc děkuji kamarádi za perfektní sobotu a budu se těšit na další akci, snad se mnou pojedete.

Fotečky zde: http://jmk-spery.rajce.idnes.cz/Snezka_2017/

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
rc-auta.eu
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.02.2018 - Z důvodu malého ohlasu končím akci "Setkání - stretnutie"
- Antonín Hráček -


26.09.2017 - Tímto bych chtěl poděkovat společnosti Kopecký RC za dosavadní podporu tohoto webu.
- Igor Vlahovič -


26.09.2017 - Závěrečný závod MJS Cup Brno + vyhlášením celkových výsledků za rok 2017 se jede (po sobotních spalovácích + Veteráni ) v neděli 1 října. Bude hezky nagumováno.
- Jiří Groch -


03.09.2017 - Dnešní závod Kopecký Cup onroad je zrušen. Náhradní termín je stanoven na 24.9.2017. Opět na dráze v Blansku.
- Jaroslav Kopecký -


05.08.2017 - Ahoj vsem, loni byly nejake hlasy o tom, ze by si nekdo chtel zajezdit v Blansku. Mame tam zavod elekter 12.8.2017, tak mne napadlo, ze by tam slo udelat jednu skupinu pro spalovaky veterany IC1/8 jako volne pojezdeni s vyhlasenim vysledku finalovky. Pokud by mel nekdo zajem, prosim napiste mi co nejdrive, domluvit bych to s Pavlem Magdou. Potreboval bych to vedet opravdu co nejdriv a kdyz bude treba 6 aut, tak by to bylo fajn. Konec hlaseni a pekny den preje Roman alias Peter Revson
- Roman Krejčí -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport