Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Kelcom Cup - 4. závod


Ke čtvrtému závodu Kelcom Cup se sjelo 35 závodníků. Velmi rychlá trať, časy nejlepších na jedno kolo byly pod 10 sekund, přinášela časté nehody, při kterých bylo zničeno poměr dost materiálu. Někteří závodníci si stěžovali na nebezpečné ukončení dřevěných bariér oddělující jednotlivé pasáže.


Velmi zajímavá byla však premiéra podvozku XRAY T1 z dílny Juraje HUDÝ se kterým se představili dva špičkový závodníci Martin Kořínek a Aleš Pelikán. Nevědět, že tito dva nejedou se svymi "starými" auty, asi by nikdo nic nepoznal. Jizdní vlastnosti takto "na dálku" se zdály více než dobré. Měl jsem možnost si na chvilku půjčit podvozek do ruky a musím říci, že lepší dílenské zpracování jsem ještě neviděl - prostě supr. Špičková je i moderní konstrukce umožňující pohldný přístup k důležitým částem pro seřízení a servis podvozku.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport