Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
https://www.EuAutodily.CZ

ARRMA Raider Buggy a Carson Crawler na offroad trati

Hlavní foto

Já s Crawlerem a Michal Masařík se svoji 2WD buggy jsem si šli zajezdit na dráhu, která se nachází v Brně nedaleko ulice Jedovnická. Zde odkaz na mapu.

Oba jsme si vyzkoušeli jízdu s buggy na trati a v okolním terénu. A to jednak bez kamery GoPro HERO4 a s ní. S kamerou se model převrhával a nebyl tolik stabilní. Ovšem zase vznikly zajímavé onboard záběry.

Posléze jsem si nasadil FPV brýle a se šplhačem jsem si zkoušel zdejší terén. Protože jede model pomalu, zvládl jsem projet celou dráhu bez potíží. Když jsem jel s LC Racing a měl ještě horší FPV kameru, nedalo se to vůbec řídit.

Při prudkém stoupání jsem neodhadl terén a převrátil se.

Pak si vyzkoušel jízdu FPV i Michal. I on měl občas problémy. Ale bylo to pro něj poprvé a byl to nezvyk.

Každopádně je dráha volně přístupná a kdo je z Brna Líšně, Vinohrad, bude to mít na toto místo kousek.

Zde je rátká video ukázka z naší jízdy.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
rc-auta.eu
RC obchoďák
Krátké zprávy

26.09.2017 - Tímto bych chtěl poděkovat společnosti Kopecký RC za dosavadní podporu tohoto webu.
- Igor Vlahovič -


26.09.2017 - Závěrečný závod MJS Cup Brno + vyhlášením celkových výsledků za rok 2017 se jede (po sobotních spalovácích + Veteráni ) v neděli 1 října. Bude hezky nagumováno.
- Jiří Groch -


03.09.2017 - Dnešní závod Kopecký Cup onroad je zrušen. Náhradní termín je stanoven na 24.9.2017. Opět na dráze v Blansku.
- Jaroslav Kopecký -


05.08.2017 - Ahoj vsem, loni byly nejake hlasy o tom, ze by si nekdo chtel zajezdit v Blansku. Mame tam zavod elekter 12.8.2017, tak mne napadlo, ze by tam slo udelat jednu skupinu pro spalovaky veterany IC1/8 jako volne pojezdeni s vyhlasenim vysledku finalovky. Pokud by mel nekdo zajem, prosim napiste mi co nejdrive, domluvit bych to s Pavlem Magdou. Potreboval bych to vedet opravdu co nejdriv a kdyz bude treba 6 aut, tak by to bylo fajn. Konec hlaseni a pekny den preje Roman alias Peter Revson
- Roman Krejčí -


10.06.2017 - Dnešní akce na Masarykově okruhu se s ohledem na vývoj počasí zrušila. Zítra by mělo již vše proběhnout dle plánu.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport