Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Pozvánka na první letní závod v Náchodě 2017

Hlavní foto

V sobotu 20. května pojedeme první závod letního seriálu Rebels Race 2017 na naší dráze v Náchodě. I letos se můžete těšit na domácí občerstvení, umělém osvětlení dráhy pro volný páteční trénink, jízdu navíc, nacukrovanou dráhu, tombolu a prostě skvělou zábavu! Zůstává možnost přespání do sobotního dne zdarma a každý letní závod vylosujeme karoserii pro včas přihlášené závodníky.

Dráha bude pro všechny otevřena již v pátek odpoledne od 17 hodin a jezdit se bude až do noci díky LED umělému osvětlení! Jelikož máme super servis o naše bříška, o který se postará známý pan "Klobouk" Ivoš Gombík s rodinou, můžete se těšit již v pátek večer na skvělé jídlo a točené pivko či limo. Přespat budete moci z pátka na sobotu pod širákem nebo v budově u dráhy, stačí si s sebou vzít vlastní spacák a karimatku. V sobotu bude otevřeno od 7 hodin.

Pravidla pro letní sezónu se mění v kategoriích Stock a True Formule, tak jak jsme avizovali. V kategoriích OPEN a STOCK jsou pro větší vyrovnanost předepsány jednotné pneumatiky Hot Race 36, stejně jako v loňském roce. Pneu k dostání u pořadatelů závodu za cenu 700 korun. Nové regulátory Hobbywing, stejně jako motory, budou k dispozici u prodejců během závodu. Motory pro nová pravidla budeme půjčovat - přijďte si pro ně buď v pátek večer nebo v sobotu ráno. Pájku a konektory budeme mít v případě potřeby také.

Přihlásit na závod se můžete jen po zaregistrování na portálu MyRCM.ch, jelikož tím předcházíme případným problémům s měřícím software. Věříme, že to pro nikoho není problém, ba naopak usnadnění při vyplňování přihlášky. Přihlaste se na závody co nejdříve a když to stihnete do úterý před závodem, budete zařazeni do slosování o karoserii!

I v létě budeme mít HUDY setup koutek a Xray auta do Hobby na půjčování! Tak vemte své kamarády a známé nebo nové zájemce o RC auta.

Samozřejmě dráhu v pátek také nacukrujeme:-) Kryté depo je připraveno pro prvních cca. 35 závodníků, nutné je si přivézt vlastní stůl a prodlužovačku. Židle není potřeba. Polohu dráhy najdete na mapě.

Tradičně pojedeme čtyři kvalifikace a tři finále, abyste si všichni pořádně zajezdili.

DŮLEŽITÉ: Parkování je od letošního roku nově za krytým depem - vjezd z ulice Sokolská. Tráva ještě bohužel nestihla na nové hlíně vyrůst, tak zkuste s velkými auty moc nedriftovat :-)

Pokud byste měl někdo jakýkoliv dotaz, tak neváhejte zavolat na telefon 608 815 564 (Zdenda).

Užívejte sluníčka a v pátek 19. nebo v sobotu 20. května se těšíme na viděnou!

Váš Team Rebels

P.S.: Jako malou ochutnávku přikládáme fotogalerii ze závodu z loňského roku.

 

Další foto a info: zde

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport