Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

RC expedice týmu JMK – Pálava 23.4.2017

Hlavní foto

Ale většinu výpravy jsme šli lesem a nebo po závětrné trase. Vyšli jsme z Pravlova a směřovali lesem na zříceninu hradu Děvičky (Dívčí hrady).

Po cestě jsme potkávali spoustu turistů, kteří si se zájmem fotili naše RC modely (tedy RC modely aut) a můj poletující dron v lese ap kai na vyhlídkách.

Na zřícenině opravdu dost foukalo, ale i přesto jsem vzlétl a opět zjistil možnosti a stabilitu mého DJI Phantom 3 Advanced.

Nakonec výprava pokračovala na jednotlivé vyhlídky a skončila až na nejvyšším bodě - u vysílače. Tam jsme opět pocítili sílu větru.

Opět se měnily akumulátory, po domácku dělaný expediční speciál se na několikráte opravoval, pak málem ujel majiteli v lese z kopce a na závěr se nesl na parkoviště.

Každopádně se výprava povedla, pouze ke konci jsme lehce navlhli od přeháňky. A na závěr nechyběl dobrý oběd.

Video za malou chvíli, později pak link na fotogalerii vedoucího výpravy Josefa Speráta a možná i video z jeho kamerky Go Pro Hero.

Foto od Josefa Speráta: http://jmk-spery.rajce.idnes.cz/Palava/

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport