Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Prezentace RC modelů Na Kulecu

Hlavní foto

Provozovna disponovala zahrádkou, kde bylo pískoviště, skluzavky a další atrakce. Pokud si někdo přijde zahrát kulečník, své ratolesti mohou v klidu nechat na zahradě, kde si mohou pohrát. Prostor je uzavřen.

Já jsem připravil 1/10 crawler Carson, 1/14 LC Racing MT a 1/10 Yokomo BD7. A nechyběla kvadrokptéra Traxxas Aton vybaven novou FPV kamerou.

Druhá kamerka se tak umístila na crawler a děti si mohly vyzkoušet jízdu z vlastního pohledu. Jakoby byly přímo v kokpitu. Samořejmě jsem model řídil já a ony se užívaly zajímavé záběry.

Onroad model bohužel předváděn nebyl, protože nebyl prostor s hladkým povrchem. A mezi hosty se jezdit nedalo.

A tak v provozu byly oba offroad modely. Výkon u LC Racing byl snížen, bay nedošlo ke škodě a aby akumulátor vydržel co nejdéle.

Zájem byl velký, ale děti se postupně vystřídaly a vyzkoušely si oba modely. Dokonce i dívky si jízdu v terénu zkusily.

Když byl zájem o předvedení drona, byl vyhrazen prostor a tam byl proveden let. Včetně ukázky obratů ve všech směrech. I zde si zájemci mohli vyzkoušet jaké to je být pilotem. FPV brýle posloužily v obou případech. Jak na zemi, tak ve vzduchu.

Vypadá to, že akce se líbila a příští rok se opět zopakuje.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport