Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Brněnské Le Mans 2016

Hlavní foto

Na portálu http://www.lemans-serie.cz nyní najdete celou reportáž z proběhlého závodu Le Mans serie, která se jela tuto sobotu v Brně.

Zde je krátká ukázka:

"Příjemným překvapením byl počet jezdců, kteří neváhali postavit se na start první kvalifikační jízdy, respektive měřeného tréninku. Bylo jasné, že jakmile asfalt uschne, pojede se rychleji, přesto polovina jezdců, přesně 11 z celkového počtu 21, odstartovalo a poměřilo své dovednosti na mokré trati, případně vyzkoušeli své mokré speciály, které mají pravidelní jezdci tohoto seriálu, povětšinou k dispozici. Několik „mokrých“ speciálů doplnili ti odvážnější, kteří jeli se svým ostrým vozem, ale například opatřeným speciálními měkkými mechovými koly na mokro. Martin Krejčí poprvé vyzkoušel komplet mokrý vůz včetně vlastní vysílačky i čipu, tedy zcela nezávislé auto. Zajímavé řešení mokrých speciálů předvedli i třeba Červenka nebo Korotwitschka či Jura Hrabec, který jel s karosérii BMW M3 GTR. Nakonec měl nejlepší čas Roman Krejčí, který jel se svým ostrým vozem Pro10 s mokrými mechovými koly a potravinářskou folii omotanou okolo elektroniky. Za ním s odstupem 3 vteřin dojel jeho bratr Martin následovaný mladým a v Brně velmi rychle jedoucím Martinem Korotwitschkou, Červenkou, Pokorným, Hrabcem, Grochem, Jurčou…"

Celý článek najdete ZDE

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport