Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Le Mans série opět zavítá do Brna

Hlavní foto

Vážení přátelé,

blíží se další závod populární Le Mans série na velmi krásné trati v Brně Bosonohách. Pojede se již za tyden 30.7.2016. Můžete závod využít i pro trénink pro zářijové MČR, kde se pojede kategorie LMP1 i LMP2 jako mistrovská. Trať nabízí rychlé táhlé zatáčky i klasické zalamováky, protahováky či šikanu na hlavní rovince. Zkrátka parády, které nikde jinde na jednom místě nenajdeme.

Již v pátek od 18:00 bude na trati umožněn volný trénink a příprava depa, takže můžete přijet o den dříve a potrénovat. Přihlášky jsou k dispozici tradičně na webu organizátora seriálu:

http://www.lemans-serie.cz/editapplication.html

nebo také na MyRCM

https://www.myrcm.ch/myrcm/main?hId[1]=bkg&dId[E]=25518&pLa=en

Přihlásit se můžete na stránkách LMS a já osobně přepíši přihlášené průběžně i na MyRCM, ať je mají i brněnští pořadatelé k dispozici.

Čeká vás tradičně 2x kvalifikace na nejrychlejší kolo a 4 finálové jizdy na 15 minut. Pevně věřím, že se objeví i závodníci, kteří běžně Le Mans sérii nejezdí, abychom si všichni pořádně zazávodili.

Dobrým zpestřením byl start například Libora Prchala v Blansku, který bojoval o absolutní vítězství. Také se tam objevil i vzdálenějši Aleš Matiášek, který se chystá i do Brna. Zatím se v seriálu vystřídalo 69 závodniků a jsem zvědav, kteří další využijí možnost jet závod v Brně.

Seriál Le Mans série bude posléze pokračovat závodem v Polsku v Rude Slaskie 20.8.2016 a následně ve Svitavách 27.8.2016.

 

Na setkání se těší

Roman Krejčí a Drahoš Hejtmánek

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport