Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

V Praze se pojede 1. MS juniorů!

Hlavní foto

Je to trošku na poslední chvíli, ale měla by to být velká akce! Pod záštitou šéfa světové asociace IFMAR Dallase Mathiesena, který bude v Praze po celou dobu akce přítomen, se uskuteční vůbec první světový šampionát juniorů od středy 3. do neděle 7. srpna 2016. Pojede se ve sportovní hale Sparta v Praze – Libni na koberci v kategoriích 1:10 TC Stock, 1:10 TC Modified, 1:10 Formula a 1:14 TC Stock. Akce je primárně určena pro děti – juniory v kategoriích do 13 a do 19 let. V kategoriích Modified a Formula ale mohou startovat i dospělí.

Zajímavostí je, že pro kategorie Stock dostanou junioři stejné RTR sety včetně veškeré elektroniky, vysílače i nabíječky a baterek! Se slušně vybavenými auty, kdy set tvoří karbonový podvozek se střídavým systémem a 2,4GHz vysílačkou, budou moci junioři soutěžit opravdu především ve svých dovednostech! I startovné je nastaveno spíše symbolicky, až pět dní ježdění i s RTR setem a sadou jednotných pneumatik je za 20 Eur (necelých 600 korun). Pořadatelé si dali za cíl dostat na jednu dráhu co nejvíce mladých lidí.

Závodů by se měli zúčastnit junioři z několika kontinentů, do Prahy by měla dorazit především velká výprava z Asie. A tak využijte jedinečné příležitosti, vemte své rodiče či děti a přijeďte soutěžit!

V případě zájmu navštivte web akce na www.iyrca.com, kde se můžete rovnou zaregistrovat. Případné dotazy můžete směřovat na Zdeňka Beneše – 608 815 564 nebo beneszd@seznam.cz.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport