Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Důležité novinky i drby z přípravy ME ET 2011

Startovní listina ještě ráno měla 72 startovních míst, podle nejnovějších informací se tři jezdci nakonec omluvili, mezi nimi známý italský reprezentant Frederico Sala. Účast je poněkud nižší než se čekalo, ale i tak bude startovní pole plné zvučných jmen a o napínavé okamžiky nebude rozhodně nouze. Je škoda, že někteří dobří čeští jezdci nenašli odvahu se k tomuto závodu přihlásit. Nakonec jsme neobsadili ani požadovaných 20 míst.

Už nyní jsou už všichni organizátoři „trošku“ nervózní a občas něco zaskřípe – na poslední chvíli sháníme trička pro reprezentanty a musíme poděkovat panu Nečesanému za „zázrak“ v podobě dodacího termínu ve čtvrtek.

Už od středy odpoledne bude poslední úkony na dráze i organizaci sledovat člen vedení EFRA Martin Heiner - president sekce Electric Track On-Road.

Ve čtvrtek v poledne vyzvedává president RCACR Václav Strupek presidenta EFRA i IFMAR pana Dallase M. na letišti ve Vídni a za dodržování dopravních pravidel budou uhánět do Hrotovic. Pan Dallas nebude jenom pozorovat závod, bude vykonávat i funkci hlavního rozhodčího.

Časomíru povede náš Vladimír Šeliga, který je v této činnosti profesionálem. Společně s ním zde bude působit…… tak to je zatím nezodpovězená otázka.

Technickou kontrolu modelů bude mít na starosti jako šéf Vojta Novický, anglicky se domluví, modýlkům rozumí…..

Jen připomenu místo konání akce – Hrotovice (okres Třebíč), cca 60 km od Brna, sjezd z dálnice D1 na Náměšť nad Oslavou. Vše bude probíhat ve sportovní hale Sport V Hotelu, Náměstí 8. Května 219

Další specifikace:

- pojede se na koberci o rozměrech 32 x 24m

- značení dráhy dřevěnými latěmi 5x5 a 5x2

- pro jezdce jsou připraveny stoly a židle (260 míst)

- samozřejmostí je přívod elektrické energie

- free hifi HOTEL 6

- snack bar blízko dráhy

- restaurace v hotelu

- parkování pro karavany

- vstup do haly přímo z parkoviště

Sponzoři závodu zůstali beze změny. Jejich seznam a loga najdete na stránce závodu. Jsou jimi Vysočina region, LESTR MODELS, MIBOSPORT, RCAČR, EFRA, DUBI DESIGN, LRP, BYGGMA group, LESTR s.r.o. , SP Interier s.r.o., ENVINET a.s., Fibo-Trespo.

Nyní vás seznámím s mým časovým harmonogramem, který bude korespondovat s časovým rozvrhem celého závodu. Jak mnozí již víte, celé ME ET 1/10 2011 bude trvat po dobu čtyřech dnů a to od čtvrtka 24.2.2011 do neděle 27.2.2011.

Čtvrtek 24.2.2011 – v tento den začnou již první volné měřené tréninky všech jezdců. Online report začne mezi 16:30 – 17:00. V tuto dobu se objevím poprvé v areálu. Během chvíle budete mít první foto z místa dění, úvodní video záznam z prostředí a samozřejmě vše bude doplněno textem z mého pohledu. Kolem 18:30 by pro tento den report byl ukončen

Pozn: pokud bude funkční wifi (HOTEL 6 nebo HOTEL 3, 4) bude ihned nahráno foto a pokud bude přístup k netu v hale (HOTEL 6), pak nechám nahrávat i videa. V opačném případě bych musel nechávat laptop v prvním patře a to nelze. Potom by videa byla nahrána ve večerních hodinách, jak jste již vcelku zvyklí.

Pátek 25.2.2011 – na dráhu přijedu kolem 9:30 a od této doby opět bude ke sledování online report s výše uvedenými parametry. Tento den bude zasvěcen opět volným měřeným tréninkům s tím, že v odpoledních hodinách by začalo první kolo ostrých kvalifikací. Před tím by měl proběhnout slavnostní ceremoniál oficiálního zahájení ME.

Sobota 26.2.2011 – již od 9:00 budu přinášet aktuální info a foto z pokračujících ostrých kvalifikací, které budou probíhat po celý den.

Neděle 27.2.2011 – finálový den. Již od ranních hodin 8:00 budu již v areálu, abych nepropásnul začínající jízdy. Informace jako obvykle s tím, že mojí snahou bude zcela jistě natočení všech finálových jízd A a B z obou kategorií. Samozřejmě neopomenu i další finále, ale ty projdou výběrem. Na závěr proběhne vyhlášení výsledků a i tento akt bude dokumentován oběma způsoby (foto a video). Po tomto slavnostním aktu bude online report ukončen.

Pokud se ještě vyskytne podstatná informace ještě před startem závodu, budete o tom informováni.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport