Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Mistrovství Evropy ET 1/10 - aktuální informace

3. závod ETS je úspěšně za námi. Před námi je však nadcházející ME ET 1/10 2011. Pro naši zemi je to prestižní záležitost. Termín konání je 24. - 27.2.2011 a místem konání jsou Hrotovice v okrese Třebíč. Pro kraj Vysočina je to velká pocta a sám kraj je jedním ze sponzorů této akce.

Máme tedy necelých 14 dní do začátku závodu a dovolím si vás touto cestou informovat o důležitých skutečnostech spojených s tímto mistrovstvím. Celou akci zastřešuje RCAČR. Na stránkách organizace najdete rámcové informace ohledně ME ET 1/10 2011. Najdete tam odkaz na oficiální stránky závodu. Níže vám přináším dle mého názoru podstatné odkazy, které je dobré sledovat.

Doporučuji tedy navštívit oficiální web závodu ME 2011 ET1/10. Odkaz na tento web je i na stránkách RCAČR.

Pokud vás zajímá aktuální STARTOVNÍ LISTINA, pak navštivte uvedený link. Již nyní jsou přihlášeni jezdci zvučných jmen a nechybí ani naše reprezentace.

Důležitou součástí akce jsou SPONZOŘI. Pokud by jste se někdo chtěl stát také jedním ze sponzorů akce, stačí kontaktovat pana Václava Strupka na e-mailu strupek@rcacr.cz. Ten akci zastřešuje. Aktuální partnery najdete v přímém odkazu.

Pokud se chcete osobně zúčastnit závodu, nahlédněte do PRAVIDEL ZÁVODU.

Velmi důležitý je i ČASOVÝ HARMONOGRAM akce.

Samozřejmě závodu se můžete zúčastnit i jako divák. Vstup je volný. Domnívám se, že se jedná o podnik, který bude stát za pozornost. Portál Masters bude pro své čtenáře přinášet prostřednictvím neoficiálního online reportu informace, foto a také videozáznamy ze soboty a neděle.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport