Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Reportáže ze závodů - jak dále

Hlavní foto

Moje osoba je nyní indisponována hospitalizací v nemocnici. Ale vypadá to, že v pátek bych byl předán do domácího /ambulantního/ ošetřování.

Jakmile se vše ustálí, jsem já a Michal Masařík připraveni přijet na závodní akci a udělat z ní foto/video reportáž doplněnou textem, výsledky atd.

Zjistili jsme, že není potřeba být na závodní akci celý den. Informace se k lidem dostanou a především video a foto hodně napoví. A čtenost je i tak stále vysoká.

Po dohodě samozřejmě můžeme přijet na celý den (já budu třeba i závodit v Hobby kategori), ale pak se jedná o náročnější práci. Ano, my celý den pracujeme na tom, aby se k vám informace dostaly co nejdříve. Můžeme poskytnout i živé vstupy. Ale to vše je dosti náročné jak časově, tak i finančně. A od toho se pak odvíjí podmínky spolupráce.

Jak sledujeme portál, tak reportáže ze závodů se zde objevují díky nám a naší redakci. Občas někdo zašle inromace o proběhlém závodě. Za to samozřejmě děkujeme. Ale domníváme se, že závodů je o každém víkendu poměrně dost. A je zřejmé, že na každý se nemůžeme dostat. I když jsme dva a můžeme se každý rozjet na jeden z vybraných závodů. Vše dle dohody s pořadatelem.

Je to také ale na pořadatelích závodů, aby sami propagovali svůj závod krátkým článkem doplněným fotem a výsledky.

Ovšem na to je potřeba si udělat čas.

Bohužel v praxi to tak nefunguje, takže kde se neukážeme osobně my z redakce, informace z proběhlých závodů se k vám tíže dostanou. Možná je něco málo na klubových stránkách, na sociálních sítích vidíváme upoutávky. Ale to je tak asi vše.

Redakce je s některými pořadateli dohodnuta na spolupráci a propagaci jejich závodních akcí. Zde se pouze dohodnou podmínky osobně.

Těšíme se na spolupráci s vámi, kteří zašlou svůj příspěvek do redakce. My jej rádi a rychle zveřejníme.

Případně se budeme těšit na příspěvky od samotných pořadatelů závodů.

 

tým masters.cz

Igor Vlahovič
Michal Masařík
Radek Voda

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport