Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Přivítejte nového kolegu do týmu masters.cz

Hlavní foto

Všichni víte, že masters.cz se snaží být nezávislým portálem a také dle toho vypadá obsah. Já věřím, že je různorodý a že si zde každý něco najde. Především je důležité informovat RC veřejnost o závodech a dalších akcích.

Jak také víte, občas mi s vedením masters vypomáhá Radek Voda. Například v současné situaci mi vypomáhá a to zcela bez nároku na odměnu. Velmi si jeho pomoci vážím a vrátím mu to později a jinak. Ale Radek studuje, rád závodí a já mu přeji karieru v tomto směru. Proto je vedení spíše stále na mně.

Ale teď k novince.

Chtěl bych vám představit dalšího člena týmu masters.cz - kolegu Michala Masaříka. Myslím, že monoho z vás jej již mohlo osobně potkat na některých závodech, kde byl se mnou na závodní akci. A zřejmě jste postřehli jeho nadšení z focení a natáčení. A také jak s mnohými komunikoval.

Trochu z historie:

Přesně si nepamatuji, kdy mne Michal oslovil ve věci koupi drona. Ale díky mým radám si nakonec pořídil DJI Phantom S Vision + F320. A začal natáčet, fotit. Jenže jsem zjistil, že je to velmi nadaný kluk přes počítače, přenosy online a hlavně - jde za svým cílem.

Osobně mi pomohl při mnoha reportážích, na Masarykově okruhu a nejen tam dokázal udělat online přenos - živý přenos přímo z místa dění. Kolik mu to ale dalo práce, než byl 100% spokojen s výsledkem své práce. To všechno jsem postupně na Michalovi pozoroval. Jeho elán, nadšení, snahu.

 

Současnost

Michal je jako moje druhé já. Chce mít vše dokonalé. A když to tak není, jde po tom tvrdě. Má stejnou povahu jako já. Ale má něco navíc.

A tím plusem je jeho genialita v oblasti přenosů online, které nyní vylaďuje k dokonalosti. Navíc si během krátké doby pořídil techniku, která mu umožňuje přinést do reportáží kvalitní foto a video.

Michala to baví a to je základ pro další postup.

A právě proto jsem začal vážně zvažovat, aby to byl právě Michal, který by mi pomáhal s vedením portálu masters. Proč ?

Když budou dvě akce a obě budou zajímavé, jsme schopni jet každý na jednu a provést online reportáž. Michal i s živým vstupem, já bez něj.

Nejlepší je být však spolu, protože potom dostává reportáž jiný rozměr. Lépe se dělají rozhovory s účastníky. Live přenosy atd.

Spolu můžeme do budoucna dokázat hodně. S  Radkem samozřejmě počítáme, ale ten je bohužel více časově zaneprázdněn.

 

VERDIKT

Když jsem si vše ve své hlavě dal dohromady, oficiálně vám přestavuji Michala Masaříka, který se stal mým partnerem a pomocníkem. Zatím jako externista, protože Michal má své stránky a aktivity. Ale právě pro vzájemnou spolupráci a nadšení pro reportáže, jej považuji za plnohodnotného partnera portálu masters.cz.

Těším se na další spolupráci a jakmile se dá moje já dohromady, pak se můžete těšit na zajímavé novinky, testy, recenze. Vše chce však čas. I Michal je časově zaneprázdněn a ne každý víkend může být k dispozici.

Takže pokud by jste si jej chtěli rezerovovat na svoji akci, musíte jej dopředu kontaktovat na e-mailu: masarik.m@gmail.com.

 

Závěr

Tým masters.cz:

Igor Vlahovič (ajgor): redaktor a majitel portálu
Michal Masařík: reportér portlálu masters.cz
Radek Voda: výpomoc, občasné reportáže, novinky z jeho kariéry pilota

 

P.S. Ostatně Michal se může osobně vyjádřit k této situaci ve vlastním příspěvku. Dokonce bych byl rád, kdyby se vám i osobně představil.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport