Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

FPV test na offroad trati nedaleko Ergonu

Hlavní foto

Už jsem zkoušel řídit z vlastního pohledu onroad Yokomo BD7 na tratích Globus, Blansko. Dále to byla RC expedice v lomu Hády.

Jezdil jsem s modelem LC Racing MT 1/18 4WD u našeho domu po chodníku. Tady všude jsem neměl potíže s orientací a řízením modelu. Rychlost byla vždy reálná a blížila se skutečnosti.

Dnes jsem vzal MT LC Racing na offroad dráhu nedaleko Ergonu. Zde jsem již jezdil s Michalem Masaříkem (ARRMA buggy 2WD), takže dráhu shora znám. Ale jak se bude projíždět z vlastního pohledu ?

Nebylo jednodušší to vyzkoušet.

Příprava opět jednoduchá. FPV brýle nasazeny a vyrazil jsem do terénu.

A tady poprvé jsem si nebyl jistý s jízdou. Musel jsem pomalu, velmi pomalu. Pak jsem se odvážil zrychlit. Ale občas jsem měl tendenci dráhu "opustit". Ideální stopa se prostě nekonala.

Ale i tak to byl další poznatek.

Dnes jsem dostal nabídku vyzkoušet FPV řízení na modelu Rally a přímo na dráze tomu určené. Tak to bude asi další level.

A pak bych zkusil onroad Porsche 1/5 ve Slavkově u Brna, kde se budu snažit držet někoho před sebou, který nepojede naplno, ale ukáže stopu. A bude to zajímavé na externí kamery.

Zde je malá ukázka z jízdy.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport