Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Rodinná RC expedice týmu JMK

Hlavní foto

Této expedice se zůčastnilo celkem 4 rodiny a pak členové JMK týmu pod vedením Josefa Speráta. Trasa byla naplánována s ohledem na kočárky. Ale i tak byla některá místa dosti náročná na průjezd. Co pro kočárek byl problém, pro expediční speciály nebo crawler to byla jen třešnička na dortu.

Při brodu se musela provést výměna přijímače u jednoho z RC modelů typu Tamiya CC-01. Ale Josef je na tyto případy vybaven a opravy přímo v terénu nejsou problém.

První část cesty byla pohodlná, pak se šlo po lesní cestě. Posléze se sestupovalo kolem skalisek a na závěr na všechny čekal prudký výstup k jeskyni. A zde to bylo pro jednu rodinu z kořárkem opravdu problém. Ale otec byl borec a nahoře jsme se sešli všichni.

Protože to byla rodinná akce, RC modely řídily převážně děti. Více dětí, méně modelů = musely se střídat za volantem. Trochu potíž pro mne vznikla, když jsem chtěl natáčet sekvence. Navrhovaného scénáře se děti evidentně nedržely. A tak se povedlo jen pár záběru RCček pohromadě.

U jeskyně byla přestávka a potom tým JMK pokračoval dále a rodiny se odebraly zpět stejnou cestou na parkoviště.

Zatím máte k dispozici fotogalerii.

A zde je video:

 

Foto od Josefa Speráta: http://jmk-spery.rajce.idnes.cz/Pekarna_16.4._2016/

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport