Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

RC expedice týmu JMK - lom Rudice

Hlavní foto

Na této výpravě chyběl Josef Sperát. Ale i tak jsem byl překvapen velkou účastí včetně nového člena.

Na RC expedičním týmu JMK se mi líbí fakt, že nedělá rozdíly mezi SCALE modely a modely typu RTR. Takže k vidění jsou opravdové SCALE modely, ale i crawlery a další typy offroad vozidel.

Nechyběly dívky (pilotky) z toho jedna měla za úkol řídit můj crewler. Já jsem sice sebou měl rodinu, ale děti daly přednost stavění hrází a potůčků u jezírka. A protože jsem se výhradně věnoval natáčení, osoba si to patřičně užila.

Se mnou byl i Michal Masařík, který také fotil a točil. On má k natáčení jiný přístup. Natočí toho více a pak si dává práci se střihem.

Já mám v hlavě scénář a podle toho se snažím jet. Ovšem tak početnou skupinu expedičních nadšenců není jednoduché si ochočit, aby dělali to, co chci já.

Ale ono se to nakonec přeci jen povede. Jako kameru jsem použil výhradně DJI Phantom 3 Advanced. Ten využívám nejen k leteckým záběrům, ale také jako ruční pozemní gimbal.

Lom je překrásný. Má mnoho zákoutí, strmých výstupů a klesání a hlavně - nezaměnitelné barvy. V každém ročním období je krásný.

Výprava v podstatě prozkoumala všechny části lomu a nakonec se odebrala na parkoviště. Bylo kolem 15. hodiny.

Já jsem pak ještě s rodinou a Michalem něco otestovali mimo obec Rudice a následovali ostatní domů.

Ve fotogalerii najdete pozemní záběry z produkce Michala Masaříka. Ty z ptačí perspektivy ode mne.

A jako první zde přidávám video střih v mém podání.

 

Vy se ještě můžete těšit na střih mého kolegy. Sám jsem na něj hodně zvědav. Psal mi, že takový střih ještě nedělal. A zde jej máte.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport