Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Yokomo BD7 1/10 TC první jízda na asfaltu

Hlavní foto

Se mnou tam byla i dcera, která se nyní učí řídit model šplhače. A překvapila mne, že i když jede s autem proti sobě, zvládá orientaci. Takže zatímco ona si cvičila jízdní dovednosti, já jsem mohl kroužit se svým Yokomem BD7.

Nastavení geomerie od "oka". Pneu ze zimy. Asfalt hrubý a špinavý. I přesto všechno adheze nebyla špatná a podvozek držel velmi slušně. Samozřejmě, není to koberec se 100% gripem.

Na akumulátor 4800 mAh LiPo 2S jsem jezdil hodně dlouho a to i přes poměrně těžký převod. Motor Saturn 20T na dnešní chladno poměrně hřál.

Pocit z jízdy byl dobrý. Jsem osobně zvědav na koberec. Dnes byla rychlost srovnatelná se Stock kategorií. Já musím mít převodový poměr o Hobby 7.1. A to znamená pořídit příslušný pastorek a hnací kolo. Snad se mi ho podaří v Jedovnicích sehnat.

Zde máte ukázku první venkovní jízdy s Yokomo BD7.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport