Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Před finálovým závodem Mibosport Cup 2015/16

Hlavní foto

Velkým Finále (Big Final) pokračuje v sobotu 19.3.2016 seriál závodů RC modelů aut v měřítku 1/10 on-road a off-road MIBOSPORT CUP za podpory firem Yokomo, Schumacher, Highest, PELIKAN DANIEL, TRIVOX, Dubidesign, DFcreative a OMB, které se uskuteční ve sportovní hale Hotel-Sport v Hrotovicích.

Již v tuto chvíli jsou k závodu přihlášeni jezdci z devíti evropských zemí (CZ, SK, AT, DE, EE, GB, HU, PL, SE ). Velkého finále se ve všech kategoriích zúčastní přední jezdci světové RC scény: Ronald Volker, Elliott Harper, Martin Hofer, Michal Orlowski.

Již v pátek proběhnou volné měřené tréninky ve skupinách tak, jak tomu bylo již při minulém závodě, které budou sloužit pro nasazení jednotlivých jezdců do kvalifikačních skupin. Závodníci, kteří přijedou až v sobotu, se nemusí nijak bát, že by startovali v nevýhodné skupině. Do skupin budou zařazeni dle výsledků předchozích závodů.

Ve dvou kategoriích je o vítězi již rozhodnuto, v ostatních kategoriích se o vítězství, ale i ostatní místa na stupních vítězů bude bojovat:

2WD BUGGY - o vítězi se bude rozhodovat mezi Kájou NOVOTNÝM a Hupo HÖNIGLEM. Boj jistě bude i o třetí místo mezi Marcelem REKETTYE a Maximilianem HAUENSCHILD.

4WD BUGGY - i zde se bude rozhodovat, stejně jak v kategorii 2WD BUGGY, mezi Kájou NOVOTNÝM a Hupo HÖNIGLEM. Ovšem zde Kájovi nemusí ani stačit vítězství, pokud Hupo skončí do třetího místa. O třetí místo budou soupeřit Marcel REKETTYE a Aleš BIDOVSKÝ.

1/12 - jistým vítězem této kategorie je Tomáš LIPTÁK. Bojovat se bude o zbývající místa na pódiu mezi Toni EDEREM, Igorem LIPTÁKEM, Berndem KOLLEREM, bez šancí není ani Aleš PELIKÁN.

Formula - v této chvíli nejvyrovnanější kategorie, kde si to o vítězství rozdají: Herbert WEBER, Mario SAILER a Vít PARÁK.

Stock LRP - Jürgen HORN již nemůže být předstižen a předčasně se stává celkovým vítězem této kategorie. O druhém a třetím místě rozhodne souboj mezi Oliverem HAVRÁNKEM a Alešem PELIKÁNEM.

Modified - v této kategorii jsou šance otevřené pro více jezdců. Pro lídra průběžného pořadí Zdenko KUNÁKA, ale i Jiřího VYŠÍNA, který má prozatím odjeté tři závody a samozřejmě Patricka GOLLNERA. Bez šancí na pódium nejsou ani Dominic VOGL a Oliver HAVRÁNEK.

Jak již bývá tradicí seriálu závodů MIBOSPORT CUP, po skončení posledního závodu proběhne slavnostní ceremoniál s předáváním cen celkovým vítězům seriálu. Včetně několika speciálních cen, mezi něž lze zařadit i předání Set-Up Board všem jezdcům, kteří se zúčastnili všech pěti závodů. Neváhejte tedy s přihlášením, ať se můžeme setkat na Big Final MIBOSPORT CUP v Hrotovicích.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport