Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

TRAXXAS X-MAXX podrobnější informace

Hlavní foto

Traxxas X-MAXX je poněkud výstřední RC model Monster Trucku. Již o něm proběhla informace na tomto portálu. Nyní můžete nahlédnout na další podrobnější informace, kde uvidíte model v akci a další užitečné informace.

Link máte zde: http://www.astramodel.cz/intro/traxxas-xmaxx/

A nyní pozor !

Ve spolupráci se společností Astramodel.cz jsou v plánu jednak představování RC modelů aut z jejich nabídky. Představení modelu bez jízdy, RC technika a další příslušenství se budou vracet. Vy však uvidíte model naživo, ne jen v galerii.

Dále však budou velmi zajímavé RC modely, které bude možné otestovat v terénu. Předem bude avizován jejich reálný test a po něm budou k prodeji za zajímavou cenu. Takže již před skončením testování můžee kontaktovat redakci se zájmem. Případně si pak můžete testované modely zakoupit přímo na bazarovém shopu Astramodel.

Nabídne se vám tak možnost pořídit velmi málo používaný model za zajímavou cenu.

To vše se nyní dojednává.

Samozřejmě nevidím důvod, aby tuto možnost zapůjčení RC modelu, příslušenství s vrácením, nebo i zapůjčení na krátký test s možností dalšího prodeje, nevyužili i další inzerenti tohoto portálu. Mohu samozřemě čerpat z jejich www a dávat informace. Ale živý pohled na model je zcela něco jiného.

Těším se na spolupráci se všemi v roce 2016.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport