Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Novoroční Rebels Race v Praze

Hlavní foto

Přijeďte s námi přivítat nový rok na 3. závod Rebels Race v Praze, který pojedeme 2. ledna 2016 v krásné hale Na Třebešíně. Můžete se těšit na ETS černý koberec, kompletně nové vyznačení dráhy bezpečnými plastovými profily, nové pokličky a také skvělé občerstvení v podání rodiny Gombíkových. Na rozpravě si s vámi všemi připijeme na zdraví a pro nejlepší máme připraveny závodní věnce!

Třebešínská hala poskytuje výborné zázemí pro naše závody, a to včetně příjemného osvětlení dráhy i v době, kdy už venku je tma. Můžete se těšit na parkování přímo u vchodu haly, ETS černý koberec o rozměrech 35x20 metrů, řízení modelů z ochozu či výborné občerstvení včetně vlastního sezení.

Vstup do haly bude ráno od 7 hodin, depa si rozděláte přímo u dráhy, abyste si mohli celý den užívat závodů. Na závodech Rebels Race si zajezdíte hodně. Kromě ranního organizovaného tréninku, který bude končit již v cca. 8:40 a rozpis kategorií bude v pátek večer k dispozici v  časovém rozpisu na MyRCM!, na vás totiž čekají čtyři kvalifikace a pak tři finálové jízdy. Všechny jízdy jsou komentované, jezdíme podle Fair-Play pravidel.

Vyznačení dráhy je řešeno plastovými profily, které jsou velmi šetrné k modelům a především zabraňují přejetí do protisměru, takže karambolů na dráze je o mnoho méně. Přesto se nemusíte bát, že byste zůstali na závodech Rebels Race bez podpory náhradních dílů a dalších modelářských věcí. Rádi se o vás postarají prodejci EXRC (Petr Grof), Profimodel (Honza Domanský s týmem) či rczone (Marcel Dostál) a třeba i další.

Pro halovou sezónu 2015/2016 zůstávají pravidla prakticky stejná, mění se jen jednotné pneumatiky pro kategorii Open, Stock a Hobby. V kategorii Open se pojedou GRP 32, v kategoriích Stock a Hobby můžete použít loňské LRP CPX nebo si pořídit nové LRP CPX verze 2. Pneumatiky budou k dispozici během závodu výhradně u pořadatele (zisk z prodeje je použit na další vylepšování závodů Rebels Race). Cena GRP 650 korun a LRP CPX 600 korun.

Vše se zdá být na třetí halové závody v Praze připraveno. Nezapomeňte se včas přihlásit (do pátku 20 hodin), nastudovat pravidla a příjezdovou mapku k hale, připravit stolky a židle s gumovými/plastovými koncovkami, aby nemohly poškodit palubovku, vzít si přezuvky a prodlužovačku a v sobotu přijet do Prahy na Rebels Race.

Více informací najdete na našich klubových stránkách www.teamrebels.cz a na facebookovém profilu http://www.facebook.com/rebelsrace.

Šťastný nový rok 2016 přeje Team Rebels!

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport