Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

RC expedice týmu JMK - Macocha 2015

Hlavní foto

Dobývat Macochu a její okolí jelo 5 modelů. A tdy i 5 zkušených řidičů, kterří mají smysl pro detail a realističnost zpracování svých miláčků.

Kromě těchto nadšenců zde byli i dva zkušení piloti dronů DJI Phantom 3. A ti se postarali o zajímavé záběry mimo zemský povrch.

Já budu mít model Carson X-Crawlee až v lednu. A tak zatím jen jako letec. Příště už jako řidič šplhače. A zároveň tester.

Počasí přálo. Sice jsme lehce zmokli, ale pak již počasí bylo bez vyýhrad.

Modely zdolávaly mokré listí, kameny, skalky. Dále pak prudká stoupání a potom klesání. Došlo na vyprošťování při nehodě pomocé navijáků. Ano ano, na reálný model se nesmí zbytečně sahat rukama.

Jednou jely RCčka za sebou jako husy, jindy jely v předem stanovené formaci. A to vše bylo natáčeno ze země i ze vzduchu.

Kam nemohly modely aut, am mohly coptéry.

Návštěva vstupu do punkevní jeskyně vyvolala rozruch.

Návrat na parkoviště nad hormím můstkem ve večerních hodinách a pak návětěva restaurace Olšovec v Jedovnici.

RC expedice jsou zcela něco jiného jak sedět hodinku a někdy i více na svoji onrad jízdu. Zde se pořád něco děje. Pořád je akce. A navíc uděláte něco pro své zdraví. Ano navrátím se k tomuto odvětví RC modelů aut.

Zatím si prohlédněte fotogalerii v podání mém a Josefa Speráta.

A zde je video střih:

 

Onborad video

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
rc-auta.eu
Kopecký RC shop
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


18.04.2019 - Termíny MČR LS onroad vloženy do kalendáře závodů
- Igor Vlahovič -


26.03.2019 - Tento víkend v sobotu opět Lestr Cup Praha offroad.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport