Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

RC expedice týmu JMK - Macocha 2015

Hlavní foto

Dobývat Macochu a její okolí jelo 5 modelů. A tdy i 5 zkušených řidičů, kterří mají smysl pro detail a realističnost zpracování svých miláčků.

Kromě těchto nadšenců zde byli i dva zkušení piloti dronů DJI Phantom 3. A ti se postarali o zajímavé záběry mimo zemský povrch.

Já budu mít model Carson X-Crawlee až v lednu. A tak zatím jen jako letec. Příště už jako řidič šplhače. A zároveň tester.

Počasí přálo. Sice jsme lehce zmokli, ale pak již počasí bylo bez vyýhrad.

Modely zdolávaly mokré listí, kameny, skalky. Dále pak prudká stoupání a potom klesání. Došlo na vyprošťování při nehodě pomocé navijáků. Ano ano, na reálný model se nesmí zbytečně sahat rukama.

Jednou jely RCčka za sebou jako husy, jindy jely v předem stanovené formaci. A to vše bylo natáčeno ze země i ze vzduchu.

Kam nemohly modely aut, am mohly coptéry.

Návštěva vstupu do punkevní jeskyně vyvolala rozruch.

Návrat na parkoviště nad hormím můstkem ve večerních hodinách a pak návětěva restaurace Olšovec v Jedovnici.

RC expedice jsou zcela něco jiného jak sedět hodinku a někdy i více na svoji onrad jízdu. Zde se pořád něco děje. Pořád je akce. A navíc uděláte něco pro své zdraví. Ano navrátím se k tomuto odvětví RC modelů aut.

Zatím si prohlédněte fotogalerii v podání mém a Josefa Speráta.

A zde je video střih:

 

Onborad video

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport