Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Carson XCrawlee 2.4GHz RTR

Hlavní foto

Ve spolupráci s brněnskou společností Reichard jsem se dohodl na testu tohoto crawlera. Jedná se o kompletní RTR set včetně nabíječe i akumulátoru.

Měl jsem možnost na výběr mezi modely onroad i offroad. V oku jsem měl i MT Trucky v měřítku 1/10. Ale po poslední účasti s kluky na RC expedici jsem si vzpomněl na dobu dva roky zpět, kdy jsem testoval Axial SCX-10. A toto mi pomohlo ve výběru. Proč ?

Jednak to vypadá na volnější víkendy. A protože skupina nadšenců jezdí na zajímavé výpravy, rád se přidám. Vezmu sebou i rodinu, poznají se zajímavá místa. Ale hlavně - je zde příležitost pořádně otestovat, co v tomto RTR modelu je. Jak obstojí v náročných podmínkách.

Nejprve jej budu testovat v továrním složení, tedy s originální vysílačkou a baterií. Ale kapacita 1500 mAh NiMh je oprvdu na výlet malá. A tak potom přijdou na řadu moje LiPo akumulátory a možná i jiný vysílač.

Nicméně elektronika by měla být voděodolná. Takže se rozhodně nebudu bát vody, bláta, brodění a dalším extrémním kouskům.

Pokud bude potřeba, použiji Nanoprotech Electric. Ale to až v případě, že původní elektronika nevydrží a budu muset pořídit ekvivalent.

Axial vydržel hodně a byl skoro bez údržby. Jsem zvědav na tento model. Slibuji si od něj hodně zábavy a když na něj připevním kamerku GoPro HERO3, vzniknou možná velmi zajímavé záběry z jízdy a testů.

Zde je link na produkt: http://eshop.reichard.cz/carson-xcrawlee-zeleny-2-4ghz-rtr.html

 

Zdroj úvodní foto: eshop.reichard.cz

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport