Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Carson XCrawlee 2.4GHz RTR

Hlavní foto

Ve spolupráci s brněnskou společností Reichard jsem se dohodl na testu tohoto crawlera. Jedná se o kompletní RTR set včetně nabíječe i akumulátoru.

Měl jsem možnost na výběr mezi modely onroad i offroad. V oku jsem měl i MT Trucky v měřítku 1/10. Ale po poslední účasti s kluky na RC expedici jsem si vzpomněl na dobu dva roky zpět, kdy jsem testoval Axial SCX-10. A toto mi pomohlo ve výběru. Proč ?

Jednak to vypadá na volnější víkendy. A protože skupina nadšenců jezdí na zajímavé výpravy, rád se přidám. Vezmu sebou i rodinu, poznají se zajímavá místa. Ale hlavně - je zde příležitost pořádně otestovat, co v tomto RTR modelu je. Jak obstojí v náročných podmínkách.

Nejprve jej budu testovat v továrním složení, tedy s originální vysílačkou a baterií. Ale kapacita 1500 mAh NiMh je oprvdu na výlet malá. A tak potom přijdou na řadu moje LiPo akumulátory a možná i jiný vysílač.

Nicméně elektronika by měla být voděodolná. Takže se rozhodně nebudu bát vody, bláta, brodění a dalším extrémním kouskům.

Pokud bude potřeba, použiji Nanoprotech Electric. Ale to až v případě, že původní elektronika nevydrží a budu muset pořídit ekvivalent.

Axial vydržel hodně a byl skoro bez údržby. Jsem zvědav na tento model. Slibuji si od něj hodně zábavy a když na něj připevním kamerku GoPro HERO3, vzniknou možná velmi zajímavé záběry z jízdy a testů.

Zde je link na produkt: http://eshop.reichard.cz/carson-xcrawlee-zeleny-2-4ghz-rtr.html

 

Zdroj úvodní foto: eshop.reichard.cz

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
rc-auta.eu
Kopecký RC shop
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


18.04.2019 - Termíny MČR LS onroad vloženy do kalendáře závodů
- Igor Vlahovič -


26.03.2019 - Tento víkend v sobotu opět Lestr Cup Praha offroad.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport