Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Souhr výsledků dnešních vybraných závodů

Hlavní foto

MČR Porsche LS onroad Slavkov

Počet účastníků: 17

Vítěz kvalifikace: Petr Rovný. Ten bohužel do finále neodstartoval. Ale i tak extra úspěch !!!

Pořadí celkové ve finále A:

1 5 1 Jiří Tlustý
62 30:16.283 28.024 29.294
2 3 20 Michal Blahovský
61 30:05.654 28.331 29.600
3 4 33 Miroslav Jurenka
60 30:00.843 28.769 30.014
4 6 95 Martin Karel
60 30:13.185 29.193 30.219
5 8 21 Alex Tlustý
60 30:25.923 28.977 30.432
6 2 4 Filip Jílek
58 30:08.920 28.319 31.188
7 11 59 Pavel Karel
58 30:15.784 29.934 31.306
8 7 61 František Frana
58 30:18.580 29.503 31.354
9 10 9 Jan Macejik
58 30:20.187 29.192 31.382
10 9 23 Jaroslav Bílek
57 30:07.264 29.747 31.706
11 1 44 Petr Rovný DNS 0 0:00.000 0.000 0.000

 

HIT Otrokovice

Stock:

Počet účastníků: 14

Vítěz kvalifikace: Roman Španěl

Výsledek finále:

1
A Roman Španěl 2 3:1, 1:1 [2:2, 4:6]
2
A Zdeněk Zikmund 3 2:1, 3:2 [4:3, 1:3]
3
A Jakub Dalecký 5 1:2, 2:3 [3:5, 4:7]
4
A David Měšťan 6 4:2, 2:4 [3:4, 1:4]
5
A Martin Bábovský mladší 7 4:1, 3:6 [1:6, 2:8]
6
A Lubomír Španěl 7 3:3, 4:4 [2:6, 1:8]
7
A Tomáš žák Kovářík 10 2:5, 4:5 [1:5, 3:7]
8
A Rudolf Ševčík 14 2:7, 1:7 [3:8, 4:8]
9
B Jan Zádrapa 2 1:1, 2:1 [3:1, 4:1]
10
B Leoš Zádrapa 4 1:2, 2:2 [4:2, 3:2]

 

Modified:

Počet účastníků: 9

Vítěz kvalifikace: Kuba Šimurda

Výsledek finále:

1
A Kuba Šimurda 2 2:1, 4:1 [1:1, 3:9]
2
A Pavel Martinec 4 2:2, 3:2 [4:4, 1:4]
3
A Matěj Bábovský 5 1:2, 2:3 [3:3, 4:5]
4
A Pavel Novotný 6 4:2, 2:4 [1:5, 3:7]
5
A Martin Bábovský starší 6 4:3, 1:3 [3:4, 2:5]
6
A Ladislav Lebánek 7 3:1, 4:6 [1:7, 2:9]
7
A Filip Pykal 11 3:5, 1:6 [2:7, 4:8]
8
A Petr Novotný 12 2:6, 3:6 [4:7, 1:8]
9
A Vladimír Nančevský 16 2:8, 3:8 [1:9, 4:9]

 

FšwStock:

Počet účastníků: 4

Vítěz kvalifikace: Karel Neudek

Výsledek finále:

1
A Martina Kavankova 66 21:38.980 2, 3, 4 [1]
2
A Petr Ondrušek 66 21:43.294 3, 4, 2 [1]
3
A Karel Kostka 64 21:40.765 4, 1, 2 [3]
4
A Karel Neudek 56 21:23.010 4, 3, 2 [1]

 

Formule 1:

Počet účastníků: 5

Vítěz kvalifikace: Milan Peška

Výsledek finále:

1
A Milan Peška 83 21:33.107 4, 3, 2 [1]
2
A Antonín Hudec 79 21:25.019 4, 3, 2 [1]
3
A Ivo Kavanek 78 21:17.039 4, 3, 2 [1]
4
A Antonín Hráček 70 21:26.000 4, 2, 1 [3]
5
A Leoš Zádrapa 10 3:51.732 1, 2, 3 [4]

 

Formule 1 Open:

Počet účastníků: 4

Vítěz kvalifikace: Milan Peška

Výsledek finále:

1
A Milan Peška 83 21:33.107 4, 3, 2 [1]
2
A Antonín Hudec 79 21:25.019 4, 3, 2 [1]
3
A Ivo Kavanek 78 21:17.039 4, 3, 2 [1]
4
A Antonín Hráček 70 21:26.000 4, 2, 1 [3]

 

Superhobby:

Počet účastníků: 9

Vítěz kvalifikace: Ivo Kavánek

Výsledek finále:

1
A Roman Štalmach 80 21:26.884 4, 3, 2 [1]
2
A Petr Novotný 79 21:14.329 4, 2, 3 [1]
3
A Ivo Kavanek 79 21:17.635 4, 3, 2 [1]
4
B Jan Španěl jun. 73 21:19.233 4, 2, 3 [1]
5
B Igor Kratochvil 72 21:07.779 4, 2, 3 [1]
6
B Jiří Ondrušek 72 21:27.414 1, 3, 4 [2]
7
B Martin Kovařík 67 21:28.042 4, 2, 1 [3]
8
B Karel Neudek 65 21:35.824 3, 4, 2 [1]
9
A Igor Kratochvíl 63 21:33.519 2, 3, 1 [4, 1, 2, 3, 4]

 

 

Yokomo GT500:

Počet účastníků: 4

Vítěz kvalifikace: Ivo Kavánek

Výsledek finále:

1
A Roman Štalmach 80 21:26.884 4, 3, 2 [1]
2
A Petr Novotný 79 21:14.329 4, 2, 3 [1]
3
A Ivo Kavanek 79 21:17.635 4, 3, 2 [1]
4
A Igor Kratochvíl 63 21:33.519 2, 3, 1 [4, 1, 2, 3, 4]

 

 

Kopecký Cup offroad Velké Opatovice:

Buggy 1/10E 2WD

Počet účastíků: 4

Vítěz kvalifikace: Aleš Bidovský ml.

Výsledek finále:

1
A Aleš BIDOVSKÝ JUN. 2 2:1, 1:1 [3:1]
2
A Michal RAPANT 4 3:2, 1:2 [2:3]
3
A Marcel Mika 5 2:2, 3:3 [1:3]
4
A Jiří CÖGER 8 3:4, 1:4 [2:4]

 

Buggy 1/10E 4WD

Počet účastíků: 4

Vítěz kvalifikace: Alwš Bidovský ml.

Výsledek finále:

 

Buggy 1/10E 2WD

Počet účastíků: 8

Vítěz kvalifikace: Aleš Bidovský ml.

Výsledek finále:

1
A Aleš BIDOVSKÝ JUN. 2 2:1, 3:1 [1:7]
2
A Marek STŘIHAVKA 3 1:1, 3:2 [2:2]
3
A Ivo VIKTORIN 6 3:3, 1:3 [2:6]
4
A Michal ČOČEK 7 1:2, 2:5 [3:7]
5
A Roman KOŘÍNEK 7 2:3, 3:4 [1:6]
6
A Jarda KOPECKÝ ST. 9 1:4, 3:5 [2:7]
7
A David BÁRTA 11 1:5, 3:6 [2:8]
8
A Václav HORT 12 2:4, 1:8 [3:8]

 

1/14 offroad

Počet účastíků: 8

Vítěz kvalifikace: Ireneusz DZIAŁKOWSKI

Výsledek finále:

1
A Ireneusz DZIAŁKOWSKI 2 3:1, 2:1 [1:3]
2
A Ivo VIKTORIN 3 1:1, 3:2 [2:2]
3
A Jiří KRUTINA 5 1:2, 2:3 [3:3]
4
A Jarda KOPECKÝ ST. 8 1:4, 2:4 [3:5]
5
A Jaromír KOLISEK 10 1:5, 2:5 [3:7]
6
A Michal BERAN 12 3:4, 1:8 [2:8]
7
A Jiří PAVLOVEC 12 3:6, 1:6 [2:6]
8
A Kubík HYBLER 14 1:7, 2:7 [3:8]

 

Buggy 1/8IC

Počet účastíků: 10

Vítěz kvalifikace: Radomil Fišer

Výsledek finále:

1
A Ivo VIKTORIN (JUNIOR) 2 2:1, 1:1 [3:1]
2
A Radomil FIŠER 4 3:2, 1:2 [2:2]
3
A Pavel MAGDA 6 3:3, 1:3 [2:5]
4
A Petr STANĚK 7 2:3, 3:4 [1:5]
5
A Tony HYBLER 9 2:4, 3:5 [1:6]
6
A Michal BERAN 10 1:4, 2:6 [3:7]
7
A Oldřich Mladší GROCH 13 3:6, 1:7 [2:8]
8
A Oldřich GROCH 15 2:7, 3:8 [1:8]
9
A MIlan BAČÍK 18 1:9, 2:9 [3:9]
10
A Jan SLÁMA 20 1:10, 2:10 [3:10]

 

Výsledky bosonohopils 200 kol nejsou k dispozici prozatím.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
rc-auta.eu
Kopecký RC shop
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


18.04.2019 - Termíny MČR LS onroad vloženy do kalendáře závodů
- Igor Vlahovič -


26.03.2019 - Tento víkend v sobotu opět Lestr Cup Praha offroad.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >




©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport