Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Mustang Riders online včetně live vstupů

Hlavní foto

Na tomto linku bude probíhat  cca od 9. hodiny online reportáž z akce.

POZOR !!!! Z dnešní akce budou díky Michalovi Masaříkovi opět vysílány živé vstupy. Plán je cca 3x a to:

- při příjezdu členů na místo dění
- po zahájení závodu
- loučení s účastníky a jejich odjezd

Vše bude probíhat na tomto linku. Já nyní jedu pro našeho TV redaktora Michala Masaříka. Přihlásíme se opět až z místa dění.

A zde je link, kde bude živě vysíláno z bosonožské dráhy !!!

https://www.youtube.com/user/jackoscz/live

Je po 9. hodině a náš tým je na místě. Je jím RC dráha Brno Bosonohy. Nyní se připravuje vysílací studio Michala Masaříka, RC modely z půjčovny Petra Šťastného http://www.pujcsircauto.cz/.

Soukromý kanál Michala Masaříka na YT, kde uvidíte později o live stream za záznamu máte zde: https://www.youtube.com/user/jackoscz.


Naše depo - redaktorské, RC modely, letecká základna DJI Phantom Vision +


Už za necelou půlhodinku přijedou majitelé se svými miláčky. Ano Ford MUSTANG budou brzy na scéně.

Týjm sice stíhá, ale někteří členové jsou lehce na nervy. Nebudu bonzovat- Majkl Masařík :-).

Jinak náš tým je Ajgor, Majkl a Pjotr. Pjotr zde má svoji manželku a synka. Ti jej zde budou podporovat.

První vstup před 10. hodinou !!!

Buďte online.

A do areálu přijíždí i první diváci. Je tu Miloš Pokorný, Jiří Groch (člen klubu Bosonohy, co pomáhá s realizací), krása.


Jsou zde !!! V plné parádě

 

Tak první přenos live skončil. Další vstup bdue oznámen zavčas. Vy jste viděli modely při první závodě.


Opravdová krása

 

A stále se závodí. Máme zde postupující a v galerii máte foto opravdových krásek :-)

Ford Mustang GT RC ná dělá potíže. Vypadává řízení, přitom přijímač svítí.

Nyní proběhla ukázka truggy 1/8E. Neskutečný výkon.

Takže další stream vstup bude po 12 hodině.

Takže jste si viděli live stream na kanále kolegy Masaříka. Proběhlo vyhlášení vítězů, předání pohárů.

Nakonec si první 4 vyzkoušeli jízdu s modelem Truggy 1/8 a zadařilo se i toto.

Poslední foto z rozloučení s krásnými auto Ford Mustang.

Video nebude chybět později.


Poslední rouloučení a zase někdy příště

 

Jinak super atmosféra od všech účastníků. Fakt díky všem a hlavně našemu realizačnímu týmu.

Těšte se na offline video.

 

Zde máte prozatím první live stream vstup z dnešní akce. Pak budou další:

První část

Druhá část:

 

Další video také na stránce: http://www.jackos.cz/

TRAILER v mém podání zde:

Střih v podání kolegy Michala Masaříka

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
lesní osivo
Krátké zprávy

29.01.2022 - Věnujte prosím pozornost tiskové zprávě ze dn 29.1.2022. Děkuji všem.
- Igor Vlahovič -


01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport