Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Sezóna 2011 v kategorii Buggy - slovo předsedy

Vážení sportovní přátelé, stojíme na začátku nové závodní sezóny 2011. Chtěl bych vám přiblížit několik novinek v sekci buggy 1:8.

Velkou novinkou jsou licence potřebné pro účast v mistrovství České republiky. Loňská cena 500,‐ Kč za licenci je zrušena. Licence je sice potřeba, ale je bez poplatku a vydává se na základě žádosti k členské průkazce člena RCAČR zdarma.

Závodů buggy 1:8 se mohou zúčastnit i nečleni RCAČR . Ti však nemají nárok na body do celkového bodování. Dalším zpestřením je drobná pozornost od pořadatelů mistrovských závodů. Každý jezdec obdrží zdarma lístek na občerstvení. Tím to ale nekončí. Před odjetím finálové jízdy bude probíhat losování. Dva závodníci, kteří budou mít nejvíce štěstí a budou vylosováni, obdrží vrácení startovného v plné výši. Je to bonus pro jezdce, kteří se zúčastní závodu.

Další drobné změny najdete na stránkách RC AČR v sekci buggy 1:8,kde je již k nahlédnutí kalendář a pravidla na letošní rok.

První závod buggynářů MČR se jede o víkendu 16 – 17 dubna, pořadatelem je klub RC Divoké Jelení. Těším se na vás a přeji vám hodně sportovních úspěchů.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport