Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Masaryk Racing Days 2015 sobota online

Hlavní foto

Dnešním dnem začíná závodní víkend na Masyrykově okruhu pod názvem Masaryk Racing Days 2015.

Na programu jsou závody, sprinty a mnoho dalšího.

Kromě hlavního programu jsou k dispozici pro návštěvníky doprovodné programy. Jedním z nich je i prezentace RC modelů aut a kvadrokoptér. Tu zde máme na starosti já a Radim Nekuža.

Zítra program pokračuje, ale Radima vystřídá kolega Michal Masařík, který dolaďuje video online straming, který v daných časových intervalech pojede na kanále Youtube.

Dnes tedy spíše aktualizace fotogalerie a večer pak video sestřih z akce.


Dnešní realizační tým Masters

 

Jsme připraveni a očekáváme první zájemce.

První start zachycen, GTčka v akci. A také první zájemci na naší RC dráze.


Závod startuje - WARM UP

 

Krádné počasí, krásné závody.


U nás začíná být plno

 

Zájemců o jízdu s RC modelem přibývá. Dokonce i Spiryt T2M kvadrkoptéra měla svůj let, kdy jej řídil 6ti letý klučina. Samozřejmě pod mým dozorem.

Zájem je nejen o RTR sety aut - informace, ale i o drony všeobecně. A já se opět dozvídám, že lidé kupují hračky ze supermarketů a pak jsou zklamaní.

Na našem místě je stále živo. Zájem o informace a jízdy je velký.


Stále se jezdí

 

Máme zde i komentáře závodů. Takže mám info, kdy se bude konat další start. A to je šance pro Phantoma, aby natočil start.


Start Porsche Cup

 

Ještě jeden trénink, vytrvalostní závod a je konec dnešního programu. V každém případě se dnešní den podařil. Zájem o jízdy s RC modely byl veliký. Pokud zítra bude počasí, můžeme se těšit opět na solidní účast veřejnosti.


Vytrvalostní závod na 1. hodinu - posldení závod dne

 

Tak a toto bylo opravdu vše z dnešního dne. Zítra se na vás těším já a kolega Michal Masařík.

Večer se můžete těšit na videi střih.

Na závěr ještě jednou děkuji Radimu Nekužovi za pomoc při dnešní prezentaci. Bez něj by to pro mě bylo velmi náročné.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport