Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Mistrovství ČR Electric Track již o víkendu

Hlavní foto

Jména jako Míra Loupý, Matěj Šulc, Lukáš Nesét, Pavel Hejzlar, Kuba Dalecký nebo David Měšťan jedou na mistrovství ČR poprvé, nebo ne třeba s těmi nejvyššími ambicemi. Rozhodně ale jedou na MČR, aby si pořádně zajezdili, užili si celý víkend ve společnosti RC modelářů a třeba i viděli v akci mistry volantu v čele s novopečeným mistrem Evropy Markem Černým nebo šampionem z haly v Bohumíně Kubou Šimurdou. Při pohledu na startovní listinu, kde se stále ještě může objevit i Vaše jméno (přihlášky se uzavírají ve čtvrtek v noci), je jasné, že i letošní mistrovství bude na vysoké sportovní úrovni a nikdo dopředu nemá nic jistého.

Závodní dráha v Blansku se pro závodníky otevře v pátek od 9 hodin, kdy začnou volné tréninky a budou pokračovat po celý páteční den. Pneumatiky pro kategorie Open a Stock budou k dispozici jak tréninkové, tak i rovnou označené, u pořadatelů hned od rána. Občerstvení na dráze v Blansku bude fungovat od odpoledne, takže na ráno ještě svačinky s sebou. V Blansku jsou k dispozici i krytá depa, jejich rezervace ale není možná, a tak kdo dřív v pátek přijde, ten si může vybrat. Pro ty, na které se nedostane, je jedinou volbou stavba vlastního přístřešku.

Sobota ráno bude patřit opět volným tréninkům, posléze dopoledne oficiálním měřeným tréninkům. O půl dvanácté proběhne slavnostní zahájení šampionátu za přítomnosti starosty města Blanska. Pak už se rozjede kolotoč pěti kvalifikačních jízd. Jak páteční, tak sobotní večer budete moci strávit v občerstvení přímo na dráze, kde bude mít paní Magdová nachystány spousty dobrot.

V neděli zahájíme program jednou finálovou jízdou ve vyjetých skupinách nanečisto a pak si to závodníci rozdají o mistrovské tituly ve třech finálových jízdách. Slavnostní vyhlášení a zakončení šampionátu proběhne v neděli kolem půl čtvrté odpoledne.

Časový harmonogram mistrovství bude upřesněn během pátku dle aktuálního seznamu přihlášených závodníků. Na mistrovství se stále můžete přihlásit, s případnou pomocí zařídit členství v RCAČR se můžete obrátit na předsedu sekce Electric Track nebo na předsedu klubu RC Blansko Pavla Magdu. Speciální pamětní startovní čísla vyrobila firma DF Creative a při vyhlášení se můžete těšit na desítky pěkných pohárů! Šampaňské pro nejlepší bude též připravené:-)

Nezbývá než se těšit na společný víkend při našem koníčku a parádní sportovní výkony na malebné dráze v Blansku.

V pátek či v sobotu se uvidíme!

Zdenda Beneš
předseda sekce Electric Track

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport